Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fölöslegesen kínzom magam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölöslegesen kínzom magam? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 12.-es lány én 9.-es fiú vagyok. A lány nagyon megtetszett folyton csak rá gondolok és teljesen ki vagyok már bár nem ismerem. Tudom hogy hülyén hangzik hogy nem is ismerem de ez van. A kérdésem az lenne hogy elkéne felejtenem (bár nem tudom elfelejteni) van tennem kéne valamit és ha igen akkor mit? Kérlek segítsetek.

Előrre is köszi a válaszokat.


2016. jan. 13. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ez sajna barátom felejtős
2016. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát talán tenned kéne valamit? Ha nem is próbálkozol, akkor nem lesz semmi, mert 12.-es lány nem fog 9.-es kisfiúkat nézegetni szóval fel kell hívnod magadra a figyelmét.
2016. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát 9.-esként mi is stíröltük a 12.-es csajokat, de ezek nálunk ilyen plátói de jó nők voltak, hozzánk képest kész nők 18 évesen, vagyis mi úgy láttuk akkor. :D Őszinte dolog, hogy ennyire belehulltál, de ismerni kéne a két kjellemet, hogy meg tudjam mondani, hogy van-e sansz rá. Ha te az osztály menője vagy és idősebbnek is nézell ki, gondolkozol lehet rá esély. De akkor is lehet ha a csja visszahúzódóbb típus, egyszerű, szép csaj. Ha a fél iskola őt bálványozza, akkor viszont esélytelen. 18 éves korára elkezd kikacsintgatni a középsuliból, nagy fiúkra, egyetemistákra, egyetemi életre, azokkal nem feltétlen van esély versenyezned. Úgyhogy szerintem keress hasonló korút. Akkor a csalódás sem lehet akkora, akármi történik. Ha meg nem ismeritek egymást, nem beszéltek, nem stíröl, nem mosolyog rád, akkor még a kapcsolatot is nehéz lenne vele fel venni. Ha msot úgy is érzed, hogy húde nő és szerelmes vagy bele. Hidd el találkozni fogsz 100 jobbal, és hiába kellene ő most neked, találni fogsz olyat, aki észrevesz, meglát, rád kattan és nem fog távolinak tűnni, hogy leszólítsd és megismerd.
2016. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha nem tudod elefelejteni ,akkor meg se próbáld, szerintem ha nagyon odateszed magad simán összejöhettek, de akkor ahhoz kell taktika :) Tarsd be ezt: 1. Ismeretlenek 2. Ismerősök 3. Barátok 4. Legeslegjobb barátok 5. Szerelmesek. Ha így sorba mész akkot 80% hogy meghódítod a lányt :) sok sikeeert! Majd drukolok neked :D küldöm a csakrát XD
2016. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon kis cuki vagy, de mivel végzős (gondolom) v most még érettségi előtt pár hónappal zaklatod, mert már közvetlen előtte nem kéne. És nem akarlak keseríteni, hidd el, de, Tegyük fel, h nem néz kicsinek, na de akkor elmegy továbbtanulni máshova? Akkor mi lesz? Ez így nem olyan jó, de meg lehet próbálni, de akkor siess, jelöld be facen, irj rá, h szia :)... Ennyi! Lazán, mint akinek a vérében van a csajozás! Mindent bele, és hátha összejön!! Ha egyéb segítség kellene, priviben hallgatlak...
2016. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. jan. 13. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj hülyeséget és próbálj meg más lány után nézni.... :( Egy 12.-es lány rá se néz egy 9.es fiúra...Még egy 11.-es is nehezen tudná befűzni,neked nagyon elenyésző...A legtöbb 18 éves csajnak még a 19 éves pasi is fiatal.... :(
2016. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2016. jan. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!