Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek 2 ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Dániel3 kérdése:

Mi a véleményetek 2 ember kapcsolatáról, ahol a nő mondja ki, hogy nem szeretne komolyabb kapcsolatot? Vegyem komolyan őt, és hagyjam az egészet, vagy harcoljak érte? Így magamat kínzom, azt hiszem belezúgtam!

Figyelt kérdés
Elhívtam randira egy hasonló korú lányt,tetszett a külseje!Igent mondott,első randi 4 órás beszélgetés,majd 4 nap mülva döbbentem rá h akarok még 1 randit!Minden jól sikerült,beengedtük egymást egymás életébe,olyan dolgokat osztottunk meg egymással amit mások nem igen tennének ha csak barátkoznak!4 napot voltam vele utólag mikor beteg volt,utána annyira megbetegedett,hogy 2 hétig azt sem tudtam mi van vele.Utána közölte,hogy én többet akartam találkozni,ő meg nem,mert ez így már egy komoly kapcsolatnak minősülne!Holott a 4 nap után nem úgy váltunk el,mint akiknél baj lenne!Mit tudok tenni?Azóta megszakítottam vele egyszer minden kapcsolatot,majd összehozott minket az élet,felhívott magához buli után,de nemet mondtam!Most néha ír,hogy mi van velem,stb.Nem tudom,hogy érdekelhetem még,avagy sem....Tanács?

2016. jan. 1. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél dugópajtást akkor remek, "igazi" barátnőnek alkalmatlan.
2016. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akar tartós kapcsolatot és/vagy túl gyors neki a tempó. Hogy sok dolgot megosztott veled, az csak egy dolog. Van, aki hamarabb megnyílik az embereknek, mint mások. Viszont nem biztos, hogy pár hét alatt szerelmes lesz.

Ne erőltesd a járást, nem kell túl komolyan venni. Ha lesz valami, lesz, ha nem, akkor nem. De ha már most tudod, hogy ez neked kevés, akkor hagyd az egészet.

2016. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tartalékos voltál nála, és azért tűnt el 2 hétre, majd nem jött neki össze mással és ezért került elő!


Egyelőre ne csinálj semmit.Legyél közömbös.

2016. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon gyengéd voltam hozzá, ő is hozzám.Mi van ha csak megijedt tőle h ujra lekösse magát, mert érezte h velem jó?

Előtte volt már menyasszony, és nem szeretne megint 6 évet pazarolni senkire, inkább szingli marad.elég hülye elv...

2016. jan. 2. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem hülye elv,már ne is haragudj.Egy nagy csalódás pláne lekötöttség után kell egy kis szabadság...

Hagyj neki időt,ne nagyon ostromold mert viaszatetsző dolog.Néha írj neki helyzet jelentést aztán csak lesz valami.


Mesélek egy példát az életemből.

Van egy férfi.3! Éve ostromol...Az elején nagyon tetszett nekem és abszolút nem volt közönbös csak hát foglalt,így hanyagoltam.Majd miután szabaddá vált elkezdett udvarolni,először bókolt majd egyre durvábbá fajult a helyzet.Elkezdett zaklatni (mindenap hívás legalább 7x,éjjeli sms-ek.De komolyan képes volt hajnali 3-kor dobni egy sms-t,hogy mi van velem..) Ezek után megijedtem és visszatetszővé vált.Nem veszi a lapot,azt mondja vár rám...és tényleg 3 éve nem volt senkije sem.Mostanában vissza vett,már csak 2 hetene hív el.Most úgy vagyok vele elmegyek,mert diszkrétebb:)


Tehát,légy nyugodtabb.Ne riaszd el.

2016. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!