Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthetett? Kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojo néni kérdése:

Ez mit jelenthetett? Kéne most lépnem? Vagy várjak?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy srác az osztályomban akibe ötödik osztály óta szerelmes vagyok. Most vagyok nyolcadik osztályos. Nagyon jól elvagyunk tavaly óta, és sokat hülyéskedünk eggyütt. Sokszor túrok bele a hajába, de nem szokta zavarni. Olyankor mimdig olyan aranyosan beáll a haja és mondom is neki. Tegnap előtt fotózkodtam vele,és ráhajtottam a fejem a vállára. Tegnap viszont mondott egy viccet ami kicsit érzékenyebb téma, de utánna mondta, hogy: nyugi vicceltem tudod, hogy szeretlek.

Voltak rajtunk kívül még négyen a teremben, és halkan mondta a szemembe nézve, és csak én hallottam. Miután befejezte, elfordult és már nem rám nézett. Én köpni nyelni nem tudtam. Aztán bejött a tanár a terembe. Ez most jelenthet valamit, vagy csak poénból mondta? Tanácstalan vagyok


2016. jan. 15. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed h elég intim pillanat volt akkor talán jelent vmit, de pl én hülyéskedésből is szoktam mondani vkinek, h naaaa, nyugi, tudod h szeretlek. De nemtudom, emlékezz vissza, h zavarban volt-e utána, v ilyesmi. Meg az ilyen kis mosolygás... Priviben bővebben válaszolok, ha irsz még hozzá nekem...
2016. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ilyet még hülyéskedésből sem mondott senkinek. Nekem még sose mondta. Tipikusan az a srác, aki sose jön zavarba. Nemtudom hogy utána zavarban volt-e, mert pont bejött a tanár:/

Viszont óra végén amikor haza lehetett menni, elloptam a sapiját, és megkergetett érte, és még a lány wc-be is bejött utánnam.

2016. jan. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!