Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én lépjek vagy várjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lépjek vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve tetszik egy fiú. Észrevettem, hogy ő is szokott nézni, meg megfordult utánam. Ha szülinapom ha névnapom volt üzenetben felköszöntött, ezt természetesen én is viszonoztam. Lájkolta a régi képeim, de nem egyszerre. Élőben csak nézzük egymást...ha ő egyáltalán engem néz, mert csak a buszállomáson szoktunk "talizni". Még csak nem is egy busszal járunk. Szerintetek jelentenek valamit ezek az apró dolgok?! Kéne tennem valamit vagy hadjam?!..előre köszöni a válasuokat egy 18 éves lány..
2015. dec. 25. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát h ő nem tesz semmit neked kell lépned
2015. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ThodEE GoD válasza:

Igaz hogy ez a fiúknak szól, de akkor küld át neki :D


A lányt csak nézted, de a szádra nem jött szó

Hülye vagy! Miért csak nézed? Az neked miért jó?

Piros a szája, kék a szeme, a teste bomba jó!

Ágyba vele! Ágyba vele! Hamar romlandó.


A lányt csak nézted, de a szádra nem jött szó

Mamlasz voltál mindig, de ez megbocsátható

Szólj vagy lépj vagy mondj már valamit hééé

Mert elviszik majd mások, kik ezért jöttek el


R:

Más is elvinné!

Hidd el megtenné!

Más is elvinné!

Hidd el gyorsan megtenné!

2015. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vahyok olyan kezdeményező típus, inkább visszahúzódó, nem tudom mit hogy kéne tenni...

2. válaszoló köszi, ezt tetszett :D

2015. dec. 25. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!