Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi jo szerelmi banatra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jo szerelmi banatra?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kerdes van, de mit tegyek ha eletem elso szerelme, vki massal jar? Hogyan tegyem tul magam rajta. Komoly szerelemrol van szo.

17/l


2016. jan. 15. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Írd ki magadból/beszéld ki magadból pl nekem is leírhatod.

Foglald le magad játékkal,filmekkel,szórakozz járj társaságba,csinálj olyan dolgokat amit szeretsz csak ne keljen gondolkozni hanem koncentrálni keljen.

2016. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legjobbat kihagytam az pedig a sport vagy egy jó kis séta
2016. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A wisky, az jó erre. Cdak figyelj h ne vidd túlzásba, mert ha vki alkoholista lessz, az tönkre vágja az életét
2016. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,de a melodic death metál,és keményebb+stúdió fejhallgató ami szerencsére még 1 év után se hagyott el ellenben az exemmel aki pár hónap után kidobott kb 4 hónap alatt teljesen helyre rakott :D

Nekem is első volt és ez így azért tényleg talán duplán szar

2016. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm jó kis wiski de az inkább férfias ital :D likőrt mondanék ha csaj ról van szó bár már a csajoknak mindegy mit isznak :D igyál egy pár jégert az lessz az igazi xD
2016. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat koszi, az ivaszat az meglesz
2016. jan. 15. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a wisky, a temetőbe visz ki?
2016. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress mást :)
2016. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az idő ;)


Ha van akivel tudsz ilyen dolgokról beszélni, akkor vele 2-3 délután és helyrejössz. Fiatalabb korban még nehéz, de azt nézd, van még x millió jó pasi ezen a földön, pár hét, egy új ismerős, és máris az öledbe pottyanhat egy ilyen vagy jobb pasi, mint akiért odavagy.

Am ha nincs épp senki akivel megbeszélhetnéd, írhatsz.


20/F

2016. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet, hogy későn írok, de NEHOGY IGYÁL ALKOHOLT!!!!! Inkább szellőztesd ki a fejed, sétálj, és ami a legnehezebb, hogy ne engedd: valaki is észrevegye, h te mélyponton vagy. Ha gondolod, íhatsz nekem is. Ne feledd; az alkohol nem oldja meg a problémát!!
2016. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!