Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki? FONTOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? FONTOS

Figyelt kérdés

Ma megyek egy buliba és van egy lány aki nagyon bejön nekem. Régebben beszelgettünk és úgy tűnt, hogy viszonozza, de, hogy kevésbé. Szóval nem tudok rajta kiigazodni, de nagyon szeretnék tőle valamit a bulin(pl csókot) Gondoltam, hogy előtte ráírnék, de nem tudom, hogyan tudassam vele, hogy akarok valamit a bulin? Szóval azután, h megkérdezem, hogy jön-e mit írjak? Ha ügyes vagyok összejöhet valami.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 16. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk azt,hogy ma lesz egy buli és örülnék ha eljönnél mivel szeretek veled társalogni reménykedem benne,hogy ráérsz és elfogadod a meghívásomat.(:
2016. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem, hogy megy a buliba egyébként is :)
2016. jan. 16. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megy a buliba egyébként is, akkor:


- Úgy hallom ma este te is ott leszel xy helyen szórakozni.. Oda terveztem a ma estémet én is. Biztosan összefutunk az éjszaka, de készülj mert akkor megtáncoltatlak ;)

2016. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!