Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Csak én érzem ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak én érzem ezt kellemetlennek? Ezt a társadalmat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy körülöttem mindenki elvan züllve, és nagyon zavar. Volt egy legjobb barátnőm aki lefeküdt egy másikbarátnőm pasijával, részegen, 14 évesen egy buliba. Mindenki tudta csak én nem és a másik barátnőm. Félévre rá kiderült.de az is hogy a másik barátnőm is lefeküdt vele, ő is 14 évesen. Van egy fiú barátom, aki 15 éves és egy éve naponta szexel a barátnőjével, aki 16 éves. Van egy osztálytársam aki reggeli órákra azért nem jön be, mert szexel a wcn a barátjával.

2016. jan. 17. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez komoly ??? O.O

Túlzol vagy csak trollkodsz ??? o.O

2016. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nos hát keress értelmes barátokat akik nem kurvulnak 14 évesen.
2016. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaj, örülnék ha trollkodhatnék.. de sajnos nem
2016. jan. 17. 09:27
 4/15 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Bocsi,de túl sok itt a troll kérdés :)

Igen,keress más barátokat mert ez nem állapot

Szerintem szánalmas amit csinálnak :/

2016. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 az az egyetlen baj hogy ezeket a barátaimat ismerem min 10 éve.. plusz még van olyan csaj a városba aki 15 éves, egy év alatt 10 pasival feküdt le.akkor van egy lány aki 15 éves és egy alkalmi szexre kellett eygy külföldi, csak hogy veszítse el és még rengeteg..
2016. jan. 17. 09:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Te meg hol laksz ?

Én oda az életbe nem mennék...

De gondolom nem rajtad múlik :D ;D

2016. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mikor általános iskola után továbbtanultam, nekem is bizarrnak tűnt a hasonló amiket leírtál. Az általános iskolámban még az volt a felfogás hogy házasságon kívül nincs szex. Aztán a következő iskolában meg aki 15 évesen még nem dugott arra úgy néztek mint ha valaki 50 évesen lett volna szűz. Meg mindennapos volt az olyan is hogy valaki akár hetente váltogatta barátnőjét. Persze ezzel párhuzamosan ha véletlenül találkozott egy másikkal akkor csak annyit gondolkodott a "megcsaláson" mint ha valaki például csak azon gondolkodna hogy beletegye-e a bevásárló kosarába az üdítőt vagy ne. A "megcsalás" szót azért tettem idézőjelbe mert számukra ez a szó csupán annyit jelentett mint ha két ember a köszönésen kívül kezet is fog.
2016. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit valóba kulturálatlanul élvezkednek, de ilyen fiatalon ez talán még megérthető. Nem züllötség ez, csak élvezik a szexet :)
2016. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Manapság sajnos eza a divat
2016. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ő ameik megcsalja az dögöljön meg a töbivel nincs gond
2016. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!