Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire jo ez nekik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo ez nekik?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és álandoan a szivemet szét töri 1 lány és nem tudok tul lépni azt monda neki is tecem és utána rá pár napra nem kelesz utálak miere jo ez? Én bele halok és hogyan tudnám el érni hogy ne legyenek èrzéseim hogy ne fájon enyir?
2016. jan. 17. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni mivel a helyesírás tudatlan embereket senki se szereti.!
2016. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyen problémával kűzdöttem ugy nagyjabol fel evvel ezelőtt én úgy oldottam meg hogy pár hónapig csak hagytam emészteni a dolgokat és közben kerestem olyan dolgokat (tárgyakat, zenéket,stb) amik segitenek telibeszarni a dolgokat és előbb utóbb ezzel megerősödtem ugyanúgy tudok szeretni de nem fáj annyira a csalódás és hamarabb kiheverem
2016. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!