Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt pár lány...

Miért csinálja ezt pár lány az osztályban? Mire jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Van pár osztálytársam (Kb. 3-4 lányról van szó, bár van, aki néha tud kedves is lenni közülük, csak 2 van, akik állandóan bunkóznak velem), akik 9.-től kezdve utálnak valamiért. Nem beszéltünk még soha egy szót se köszönésen kívül, szóval nem értem, mire fel ez a gyűlölködés. Egyébként 9.-ben az osztály nagy része még cseszegetett néha, mert nem mertem velük beszélgetni, meg ilyesmik, de mostmár, hogy beleszoktam ebbe az új közegbe, el tudok beszélgetni velük és normálisak velem, ezt a néhány lányt kivéve. Amikor kihív pl. egy tanár az osztály előtt felelni, elkezdenek röhögni. De amúgy nem is mondanak semmit, hanem egyszerűen csak meglátják, hogy kimegyek és már ezen röhögni kezdenek. És rajtuk kívül senki nem röhög, meg nem is súgnak össze a hátam mögött, szóval nem hiszem, hogy annyira lenne rajtam mit nevetni, mert az a többieknek is feltűnne gondolom. Vagy mondjuk rendszeresen játsszák el azt is, hogy elkezdenek tök feltűnően bámulni, aztán sugdolóznak és közbe is néznek, elkezdenek vihorászni, aztán így mondanak nekem valamit, pl. hogy -Szia, hogy érzed magad? Kész a matek házid? És mire válaszolok, elkezdenek megint fetrengeni a röhögéstől. Amikor kérdezek tőlük valamit, flegmán válaszolnak, látszik rajtuk, hogy nem is értik, hogy merészeltem hozzájuk szólni. Majd miután válaszoltak, megint összenéznek és röhögcsélni kezdenek. Viszont azt nem értem, hogy ha az osztály többi részével már kijövök, akkor csak nem vagyok olyan nyomorék, de akkor ők miért csinálják ezeket? Nincs rajtam egyébként se semmi olyan, ami miatt csúfolhatnának szerintem, teljesen átlagos vagyok, nem vagyok igénytelen, nem vagyok se nagyon rossz tanuló, se pedig stréber. Egyszerűen nem bírom felfogni, mi bajuk lehet velem. Szerintetek ez most mi? És hogyan kéne kezelnem ezt az egészet?

17/L (10. osztály)


2015. ápr. 26. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy kellene kezelni, de a leírásból kiderül hogy nem te vagy a szánalmas, hanem ők.
2015. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Direkt csinálják. Ha bandában vannak, erősebbnek érzik magukat. Bosszantani akarnak,azt akarják, hogy rosszul érezd magad a bőrödben. Buták mint a főőőőőd. Szerintem mások is utálják őket. Csak téged csesztetnek?
2015. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez a kamaszkori idiotizmus, ez mindenhol így van, nem mindenki ilyen, de van minden osztályban, ezek a csajok lesznek a legbutábbak az osztályban és később is megmarad ez a hajlamuk. Az a legjobb, ha nem foglalkozol velük és akkor észreveszik és leszállnak jobb esetbe rólad.
2015. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Egyébként már tavaly óta próbálok nem foglalkozni velük, de még nem hagyták abba :/

2. válaszoló: Rajtam kívül még egy gyereket szoktak szivatni, mondjuk őt lehet, tényleg jogosan, mert eléggé idióta. Valamint az egyik barátnőmmel szoktak néha flegmáskodni, de vele legalább szoktak normálisak is lenni, ha épp kell tőle valami.

2015. ápr. 26. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái...


Viccen kívül, mit érdekel két idióta véleménye?


Ne vedd magadra a dolgot, ez nem neked szól! Nincs veled semmi baj, ők unatkoznak, és valakin szórakozniuk kell.

2015. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyeneknek egész biztos van valami problémája, ezért élik ki ezt másokon. Pl. otthon anyu-apu iszik, úgy beszélnek vele, mint valami darab szarral, tesót jobban szeretik, ki tudja. Én biztos beolvasnék nekik, elég hamara rá lehet a fájó pontra tapintani, az arckifejezéséből hamar kideürl.
2015. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor súgnak össze,ha te nem vagy ott?

fiúk,vagy lányok?

2015. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont, hogy akkor sugdolóznak, mikor én ott vagyok, mert tudják, hogy az nekem kellemetlen. Bár én még azt is kinézném belőlük, hogy még a hátam mögött is állandóan én vagyok a téma, hogy ma épp milyen ruhát vettem fel meg hogy nem ugyanolyan színű a melltartóm aznap, mint a bugyim, meg ilyesmik...-.-
2015. máj. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!