Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részletek lent, de hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részletek lent, de hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és beleszerettem egy lányba. Kb. 2 éve már biztosan szeretem de ez nemrég esett le teljesen. Ő nem tud semmit erről az egészről. Új osztályba mentem ahol már elsőre nagyon szimpatikus volt és meg akartam ismerni. Végül ő lett az egyik legjobb barátnőm. (Nem az a tipikus BFF, inkább "haver-féle", sokat piszkáljuk meg szívatjuk egymást, stb.) Már régen jóban voltunk amikor rájöttem hogy mit is érzek valójában. A lány biszexuális, viszont szerelmes egy lányba (lol) aki nem szereti. Nekem szokott áradozni róla és elég rosszul esik. Viszont ha megmondanám neki mi a helyzet, a barátságunknak is annyi lenne. El szeretném felejteni de csak szerelmileg. Mit tegyek?

2016. jan. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
mond el neki hátha mégis:D
2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mást szeret, és tudom is hogy ki az. Soha nem fog viszont szeretni ezt pontosan tudom. Épp ezért csak nem akarom tovább szeretni, de nem megy. Valami tipp? (A barátságunkat azért meg akarom tartani..)
2016. jan. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!