Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok 17 éves és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrCash kérdése:

Fiú vagyok 17 éves és van egy lány barátom akivel nagyon jó viszonyba vagyunk. De én többet érzek iránta mint barátság és nem merem neki elmondani mert félek hogy nemet mond és meg romlik a barátságunk :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
döntsd el mi a fontosabb a barátságotok vagy az hogy egy pár legyetek és úgy cselekedj. mellesleg én is ilyen szituba voltam elmondtam neki mit érzek visszautasított de a mai napig jo barátok vagyunk mert előbb utóbb elfelejti ezt is az ember
2016. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KB 1 hónapja ismerem sokat beszélünk néha talizunk...De azt monda hogy van valakije és azzal a valakivel még soha nem találkozott mert az ország másik végében lakik... (Ezt kifelejtettem) Már meg örülök mindig csak ralyta jár az eszem :/
2016. jan. 18. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyetek továbbra is barátok a lánnyal, elképzelhető, hogy később beléd szeret. :)
2016. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok....azt kihagytam, hogy ez a "Van valakije, akivel még sosem találkozott", ne hidd, hogy ez olyan komoly dolog lehet :P szóval ne add fel, keresd a lányt ,legyetek barátok, ki tudja mi lesz ;) Sok sikert
2016. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2016. jan. 18. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem msot vald be mer majd 5 év mulva roszab lesz:D h amár jóba vagytok
2016. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Abszolút mondd el neki. Én nem így tettem és csak négy év múlva vallottam be az érzéseimet iránta. Természetesen nemleges volt a válasz. Egy hónapig szóba se álltunk, majd utána megint legjobb barátok lettünk. Mostanáig nem éreztem iránta semmit, viszont most elkezdett valami fiurol beszélni, akivel lehet jár, de nem mondja el vagy nem is értem és azóta minden héten sírok egy órányit miatta. De mindig azzal vigasztalom magam, hogy azért nem mondja meg hogy jár valakivel, mert igazából nem is és csak féltékennyé akar tenni..... Bocs ez cseszett hosszú lett :D

a lényeg: minél hamarabb annál jobb, mielőtt olyan sorsra jutsz mint én.

2016. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!