Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Ezt miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Ezt miért csinálja az a két lány?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe teljesen bele estem(évfolyamtársam) . Szóval nem tudom mit gondol rólam.

Tavaly óta vagyok belé szerelmes, az osztálykiránduláson ismertem meg igazán.

A buszon tudjátok két oszlop van, leültem az egyik szélére, a barátnőm pedig belülre, és az a fiu pedig mellém ült a másik oszlop szélére, és végig hülyeségeket beszélt. Amit csak én értékeltem, a tanárnő elég sokszor rá szólt de nem hagyta abba, aztán mikor észre vette hogy nem röhögök rajta, akkor csendben maradt. Segített kivenni a buszból a bőröndömet.


Tegnap ültem a suliban az aulában, ő pedig velem szemben. Láttam hogy néha rám tekint, de egyszer pont összeakadt a tekintetünk. kb 10másodpercig néztük egymást, még pislogni sem birtam, olyan érzés volt mintha ő is szerelmes lenne belém, és elém állt az egyik osztálytársam aztán felálltam és bementem a terembe. Majd egy két perc mulva kimentem a teremből és megint bámultuk egymást.

Multkor mögém ült a templomban és ahányszor ránéztem engem nézett.


Tudja hogy tetszik nekem, amikor elmondták neki elmosolyodott, tesi órán amikor osztályozta nekem a tanár nő a gimnasztikát akkor folyton nézett engem az a fiú, és zavarba jöttem, emiatt elrontottam a gimnasztikát ezért négyes lett,( persze ez is jó).

Multkor matekon a helyemen ült, és összefirkálta a padom, rá irta a nevem+ő neve=♡ és amikor megkérdeztem tőle bevallotta hogy ő rajzolt a padomra.

Azelőtt meg papírra firkált és a padomon hagyta, én a kezébe nyomtam. Elöször örült hogy kitudja mit adok neki, amikor látta hogy az csak az ő szemete akkor mondhatni szomorúan bement a terembe.


Az egyik osztálytársam azt mondta hogy jár azzal a sráccal, de nem is beszélnek, reggel elmennek egymás előtt a folyosón nem is köszönnek egymásnak és az a lány minden nap elmondja hogy milyen jól csókol az én "szerelmem".

Egy másik lány meg folyton annak a fiúnak a nyakában van, nagyon idegesít, látom ő sem örül hogy az a lány nyomul rá.



2016. jan. 19. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Van annyi esze annak a fiunak is hogy azzal foglalkozik majd akivel jol erzi magat csak ido kell.
2016. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!