Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen fiú érdekelheti még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiú érdekelheti még a mai lányokat?

Figyelt kérdés

Elég nehéz lenne leírni, hogy milyen is vagyok, de azért nagyvonalakban megpróbálom.


18 éves fiú vagyok, egy kissé introvertált. Sokan azt mondanák rám, hogy picit antiszoc vagyok. Ehhez még hozzátartozik, hogy kitűnő tanuló vagyok, különösen jó vagyok matekból (még matektáborokba is járok xd) és fizikából, ebben az irányban fogok továbbtanulni, nagyon érdekel a tudomány, így sokan egyenesen kockának tartanak. Ebben végülis van igazság, hiszen, mint mondtam, introvertált vagyok, így nem igazán szeretek otthonról eljárni esténként, nagyon ritkán megyek bulizni (csak normális baráti társasággal, csak olyan helyre, ahol nincsenek idegenek). Nem igazán tudok ellenni idegen emberek között. Illetve nem bírom a fullasztó embertömegeket és a hangzavart sem, ezért pl. ki nem állhatom a diszkókat (bár egy jó koncertre, vagy focimeccsre azért bármikor elmennék)


Szóval esténként jobb szeretem ha otthon vagyok, és inkább a gép előtt ülök, filmet nézek, animézek (régebben játszottam is, de azokról leszoktam). Imádom az animéket, de azért nem szélsőségesen, vannak nálam sokkal nagyobb animefüggők is (3 ilyen ismerősöm is van). Illetve az itthoni esti elfoglaltságaim közé tartozik az olvasás is (főleg regények, ritkán mangák). Viszont nem vagyok valami nagy művészlélek, pedig az introvertáltak gyakran azok, így nem szoktam itthon rajzolni, festeni, írni, zenélni (bár egyszer meg akarok majd tanulni gitározni, mert imádom a gitáron játszott zenéket)


Szóval ezek miatt meglehetősen kockának tartanak egyesek, amit nem csodálok. Viszont a külső megjelenésem nem ezt tükrözi. Nem úgy nézek ki mint egy tipikus nerd, nem vagyok fogszabályzós, pattanásos, nagyfogú meg hasonlók (viszont én is szemüveges vagyok, de kontaktlencsét hordok). Én viszonylag átlagos kinézetűnek tartom magam, de mondta már pár lány, hogy helyes meg sportos vagyok. Szerintem nem vagyok egy adonisz, de csúnya sem vagyok.


Meglehetősen kattant és bogaras vagyok úgy érzem, vannak hülye szokásaim, néha egészen furcsán tudok viselkedni (nem hiába szokták mondani, hogy az okos emberek, jó tanulók egyben általában elég bolondok is). Pl. elég nagy Star Wars őrült vagyok, egy két lábon járó SW-enciklopédia. Illetve hülye szokásom, hogy gyakran a gondolataimba süllyedek, és közben hülye fejjel meredek magam elé (társaságban is xd). És még lehetne sorolni.


Összességében szeretem magam úgy ahogy vagyok, eszem ágában sincs drasztikusan megváltozni :D


Akkor most rátérnék arra, hogy miért is írtam ki ezt a kérdést. Szóval nemigazán vagyok abban biztos, hogy ilyen paraméterek mellett képes vagyok-e felkelteni egyáltalán lányok érdeklődését, nemcsak baráti szinten, hanem komolyabban is. Ezidáig egyetlen barátnőm volt... És itt most gondolhatnátok, hogy miért írtam ki kérdést, hiszen megvan a válasz :D De a helyzet az, hogy ő elég különleges lány volt, olyan, amilyenhez igazság szerint nem találtam még hozzáfoghatók. Valahogy egyszerre volt ott benne minden, amire nekem szükségem van, és emellett ő képes volt értékelni egy olyan fiút mint én. Aztán hirtelen úgy gondolta, hogy nem illünk össze (én a mai napig az ellenkezőjét gondolom) Amikor megkérem, hogy magyarázza el, hogy mit ért azalatt, hogy különböző a szemléletünk, mert én nem látok égbekiáltó különbségeket köztünk (a fentiek nagy része ugyanúgy igaz rá is, mint rám, sőt, ő még talán kicsit szélsőségesebben introvertáltabb), akkor ő azt mindig leráz azzal, hogy "ezen nincs mit magyarázni". Az viszont tuti, hogy nem azért szakított velem, mert talált volna mást, mert azóta ő szintén egyedül van. Aztán én a szakításunk után fél évvel újra megpróbáltam, miután ő ismét felvette velem a kapcsolatot, és talán össze is jöttünk volna ha nem töketlenkedem, mert ő is nagyon akarta újra a kapcsolatot, csak aztán egy idő után megint rájött, hogy ez nem fog működni (a szalagtűző bálra vált neki világossá, hogy nem, csak azt nem értem, hogy mit csináltam én a szalagtűző bálon, amiből rájött hogy nem xd)


Szóval a kérdésem adott, vannak még ilyen lányok, akik értékelnek egy ilyen fiút? Tudom, hogy ők nagyon ritkák, de mégis, merre találhatnék ilyen lányt?



2016. jan. 20. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, vannak. En is nagy vonalakban ilyen vagyok, csak lany kivitelben.
2016. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, kedves kérdező! Én is eléggé befelé forduló személyiség vagyok és alig vannak barátaim. Programozni tanulok és szintén kitűnő tanuló. Én értékelem az ilyen embereket, mint te, csak engem a fiúk észre sem vesznek...17L
2016. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttatok már ennél hosszabb kérdést? xD

Szerintem már az aki ezt végigolvassa annál van esélyed xD

2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Leírtad azt a fiút, aki tetszik nekem:D Csak ő fiatalabb nálad. Én sem tetszek fiúknak, szóval ugyanezt leírhatnám lány változatban:( Tuti vannak még ilyen lányok, én azt gondolom, ha a fizika szakirányban valaki egyetemre megy, az is hasonló lehet...Am én is introvertált vagyok, egy kicsit:) 16/L
2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. :) Én is élő példa vagyok rá.
2016. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan NORMÁLIS lány, aki egy ilyen srácot visszautasítana. :D
2016. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

IGEN!

Te majdnem olyan vagy mint en, csak fiuban :-D

15/L

2016. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de szerintem ha valami baj is van veled, az az, hogy picit furcsa vagy. Nagyon "más világban" élsz mint a többiek. Ezalatt azt értem, hogy teljesen mások az érdeklődési köreid mint az emberek nagy részének. Hogy hol találhatnál magadnak való lányt? Mivel mondtad hogy szereted az animéket, mondocont tudom ajánlani. Sok sikert haver, nehéz lesz magadhoz való lányt találnod azt már előre megmondom, de ha egyszer megtalálod, ne engedd el sose :D
2016. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Most tökéletesen leírtál engem, csak néhány jelentéktelenebb pontban térünk el. Én is 18 éves fiú vagyok, szintén matek-fizika beállítottságú és fizika irányban szeretnék továbbtanulni. Azonban nekem még nem volt barátnőm és nem azért, mert nem szeretném. Egyszerűen nincs olyan, aki minimálisan megfelel az elvárásaimnak (nem a külső miatt). Én csak egy olyan lányt keresek, akit szintén érdekel a tudományok bármely ága, értelmesen lehet vele beszélgetni és nem beképzelt. Aki nem a matek kettesének örül és nem részeg minden hétvégén. Sajnos nem sok ilyennel találkoztam... Talán egyetemen :)
2016. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem az lep meg, hogy egy 18 éves fiú tudja, hogy mit jelent az introvertált kifejezés. :D Bár nem hasonlítunk, mert engem is "művészléleknek" tartanak. Ált. itthon festek, rajzolok. Olvasok sokat, És az animéket is szeretem. :)
2016. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!