Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy lany aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lany aki tetszik nekem (enis lany vagyok! ) beszélgetett múltkor az egyik barátommal es o hülyeségbol megkérdezte h bejovok e neki. Erre ilyen sok ido szunet es ask ugy válaszolt, hogy "nem en nem szeretem a lanyokat" . (? ) többi lent

Figyelt kérdés
Tetszik nekem ez a lany, de nem tudom h vonzódik e a lanyokhoz szerintem igen de mindig terel ha hasonló témához érünk. Hogy eritsem ki? Igy full nyíltan nem tudok rákérdezni, mert meg nem vagyunk olyan idősek es nem akarom h elterjedjen a suliba az h leszbikus vagyok ugy hogy nem is kellek neki. Ötlet? Hogy tudjam meg? Hogy közeledjek?
2015. dec. 21. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát kiderül ugyis
2015. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat de valami vélemény vagy tanács legyszi xd
2015. dec. 21. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni 😏 sose csináltam ilyet :)
2015. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az a lényeg h adj xd. Ha nem tudsz akkor inkább hagyd..
2015. dec. 21. 19:47
 5/10 Kovácsiza02 válasza:

Hát figyelj!

Szerintem ne annyira reménykedj,mert ha ö nem meleg akkor nincs sok esélyed. Meg szerintem hiába próbálnád eltérítrni arra,hogy más nemhez vonzódjon lehet,hogy a végén megbántanád és rosszabb lenne.

2015. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen koszonom :)

Csak tenyleg nemtudom hogy lépjek e vagy ne. Ha megis tetszenek neki akkor tuti h o nem fog lepni mert nem olyan ..

2015. dec. 23. 20:49
 7/10 anonim válasza:

lépj!

rólam mindenki tudja a suliban h biszex vagyok (egy másik suliból együtt is járok egy lánnyal,szóval elég egyértelmű volt)

HABÁR én azt csinálnám a helyedben,hogy bevallanám,hogy leszbi vagyok és később mennék rá,látva a reakcióját :) (CSAK EGY TANÁCS!!Ne feltétlenül csináld ha nem látod jónak!!)

2015. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
előző vagyok,majd írd meg hogy mi lett
2015. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oke Koszi utolso irok privátot ha nem baj :)
2015. dec. 25. 22:01
 10/10 anonim válasza:
Hazibuli uvegezes bevallalos jatekok vagy akarhol akarmi ilyet. Es hamar kiderul itt minden . mi anno mikor kis lurkok voltunk es valamit nem mertunk megkerdezni akkor mindig osszehoztunk valami ilyesmi szitut es hamar ki lehetett deriteni . de ha mas nem . hivd el valahova es fogd meg a kezet xd ha hagyja akkor piros pont ha nem akkor keress valami kifogast h miert fogtad meg. Aztan minden happy
2016. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!