Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szájra puszi hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájra puszi hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy hete találkoztam, azóta rengeteget találkoztunk, meg beszéltünk. Kért puszit hogy a kövi alkalommal adjak neki, ő is nekem. Gondoltam hogy a szájára é nem az arcára fogom. Fontos hogy megfogjam az egyik kezemmel a fejét, vagy egyebet csinálnom, vagy csak simán odahajolok és cupp?

Merthogy ha rendes szájra puszit akarok,akkor mondtak olyat hogy egyik kezemet tegyem az arcára meg stb,de ez így fontos hogyha meg van beszélve?

Lehet fura kérdés,de na xd



2016. jan. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Smárold le, az anyád úristenit!:D
2016. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A BDSRSTNT Nekije smaci aztan agyba folytassatok... Na isten aldjon
2016. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ágyő!
2016. jan. 20. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:

A puszi és a csók nem ugyan az...

Csóknál fogjuk meg a masikat rendesen...el ne fusson :D

2016. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a csücsörítő szájához tartod a csücsörítő szád és cupp. mi olyan bonyolult?
2016. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Smárold le, utána lehet gumi is kelesz
2016. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Puszinál max derekát kezét fogod és cupp. No nyelv meg ilyenek, az a nächste Stufe.
2016. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!