Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt es meg semmi nem volt, szájra puszi sem. Miért lehet?

Figyelt kérdés
A barátom is es en is 14 évesek vagyunk. Szerintetek miért nem történik semmi? Mit tegyek hogy történjen?

2015. aug. 23. 01:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Mit tegyél hogy történjen valami? Csókold meg.. Egyébként miben nyilvánul meg hogy együtt vagytok? Mintha csak barátok lennétek. Szájrapuszi szerintem már amikor alakulóban van a kapcsolat akkor elcsattan, nem 3 hónap után. Nem vagytok még érettek egy kapcsolatra, ami nem baj de így van.
2015. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van. :) Ti még fiatalok vagytok. Finoman próbálkozzatok, de még igazán ráértek. :) Egyébként fiú vagy lány vagy? Ha elárulod a nemed akkor könnyebben tudunk segíteni. :) 16/F
2015. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Az igen, lassan jön majd a szakítás és még csók sem volt:D
2015. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
félénk a fiú, te smárold le, fogdozd és akkor megjön a bátorsága és ő is benne lesz a dolgokban, csak a kezdő lépés hiányzik neki
2015. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
14/L
2015. aug. 23. 23:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Puszi volt mar csak nem szájra hanem arcra
2015. aug. 23. 23:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolja ő is, hogy még nagyobb dolgokhoz gyerekek vagytok, lehet, hogy fél, h rosszul csinálná, de talán nincs is rá igénye még, h csókolózzatok, ilyesmi. Talán neki még elég, ha úgy sétálgattok, hogy fogjátok egymás kezét. Ráértek még, szerintem nem kell siettetni.:) Na jó, hogyha úgy érzed, félénk, akkor tényleg csókold meg te!:D
2015. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig mar volt szó róla es kb 1 hónapja azt mondta hogy nemsokára meg fog csókolni
2015. aug. 23. 23:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Nemsokára, tehát akarja, de még nem érzi késznek magát, szóval lesz, csak ne nyaggasd vele, mert szerintem szeret, csak még kéne neki egy kis idő..

H felnőjön hozzá,és igazán élvezhessétek!:)

Mert tod, ha meg halogatná, de azt mondja, majd valamikor, akkor azon te kiakadsz, de szerintem még ő sem tudja, mikor fogja magát késznek érezni. Szóval szerintem ha szereted, és láthatóan ő is téged, akkor légy türelemmel, várjad meg szépen!:)

2015. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Szerintem még várjatok egy kicsit. Nem kell elkapkodni és Te se türelmetlenkedj. 14 éves voltam kb. mikor nekem is volt egy hasonló kapcsolatom és én sem mertem megcsókolni a lányt. Esetleg hívd át magadhoz vagy ilyesmi és mikor ketten vagytok... mondjuk négy szem közt beszélgettek akkor nézz Rá, nézz bele a szemébe aztán közeledj hozzá... aztán ha nem csókol meg akkor csókold meg Te vagy ilyesmi. Nyugtasd meg, hogy semmit nem ronthat el és Te sem ronthatsz el semmit. Teljesen normális, hogy picit féltek tőle, mert még mindegyikőtök kezdő benne. Majd belejöttök. Ez olyan mint a biciklizés vagy az úszás vagy bármi más. ... és vegyétek kicsit humorosra az egészet. Nem kell rajta idegeskedni. Ja és elsőre nem muszáj franciázni. Tehát nem kell "ledugnotok" egymás torkán a nyelveteket. Elég ha csak az ajkaitokkal játszotok. Tehát csak egymás ajkait csókolgatjátok. A gyakorlat teszi a mestert. Viszont ha már megvolt az első egypár csók akkor ne vigyétek túlzásba. Tehát nem kell 5 másodpercenként csókolózni. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert. ;) Biztos menni fog mindkettőtöknek. :) ;) 16/F
2015. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!