Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? (bovebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (bovebben alul)

Figyelt kérdés
Reggelente egyutt jarok egy sraccal a villamossal a suliba. Jobban mondva egy villamossal megyunk. Eszrevettem, hogy sokszor ram pillantgat, mivel en is ra. O elol van, szoval amikor leszallunk elottem setal. Akkor is folyton hatranez. Ma mentunk fel a lepcson es a fordulokban is ram nezett. Mit csinaljak? Nekem mindenkepp felkeltette az erfeklodesem, de nem tudom, hogy a fiuknal ez mit jelenthet.

2016. jan. 21. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam. Egy busszal jártam minden reggel egy sráccal, aztán megtetszett,felkeltette az érdeklődésemet. Ha neki is tetszel hidd el hogy meg fog szólítani, addig mosolyogj, vagy kacsints, köszönhetsz is neki Jóreggelt-el, én ezeket csináltam, és később megszólított. Ha nagyon nem akar megszólítani, akkor vegyél bátorságot és szólítsd le te, vagy ha tudsz ülj le mellé. Remélem tudtam segíteni.
2016. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!