Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 12 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 12 éves fiú vagyok. Van az osztályban egy lány aki közömbös számomra. Nem tudom mit csináljak: beszéljek vele, írjak facebook-on, esetleg üzenjek valakivel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 18:53
 1/5 anonim válasza:
Gondolom azt akartad írni, hogy NEM közömbös. Ebben az esetben beszélj vele, légy bátor, de nem kell sehova rohanni, ne kapkodj!
2016. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha közömbös akkor miért tennéd bármelyiket?
2016. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Na figyelj. Több lehetőség is van. 1. Azt akartad írni, hogy NEM közömbös. Ez esetben sem csinálj semmit...12 éves hahó, minek sietsz? 2. Hallottad valahonnan azt a kifejezést, hogy nem közömbös, csak éppen ennyit jegyeztél meg belőle...akkor gratulálok, hogy használod...3. Nem is 12 éves vagy...Na mindegy...minek neked 12 évesen bárki?
2016. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,szerintem dumálgathatsz is vele, bókolj neki, hogy pl szép a haja vagy jó a cipője, vagy valami. Már ha tetszik. Ha pedig a lerázáshoz kérnél segítséget, és arra irányul a kérdésed, akkor viszont nem kell tenned semmit, majd lekopik, vagy pedig szépen, kedves stílusban közöld vele, hogy ő nem az eseted, lehetőleg szerintem inkább a szemébe mondd, az a legtisztább.
2017. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mondd neki,hogy csinos
2017. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!