Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek osztálytársamnál? 15/F Most vagyok 9. es és van egy lány osztályban, aki nagyon bejön, csak nem tudom hgoyan kezdeményezzek nála.

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Házinyúlra _______ lövünk.


Helyes válasz: nem

2015. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet sokan lepomtoznak de azt mondom hogy kezdj el vele beszélgetni nem túl sok alapja van a házinyulas dumanak most ha bejottok egymasnak nem ennek kell az utjaba allnija es ne kerulj olyan helyzetbe de ha meg szakitani kell akkor meg lehet normalisan is szakitani nem ugy hogy egymasra se neztek. Nincs abba semmi ha az osztalytarsaddal jarsz. Am a kerdesre is valoszolok kezdj el vele beszelgetni tok m1 milyen kozos tema csak probalj meg mellette lenni beszelgetni persze ez nem azt jelenti hogy mindig vele vagy csak ereztesd hogy te szivesen toltod vele a szuneteidet pl
2015. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk! Soha!


Ha rosszul alakul meg fogod bánni. Legalább másik osztályból legyen.

2015. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem melyik településen jársz iskolába?
2015. nov. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!