Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a lány Facebook-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány Facebook-on szívesen beszélget velem akár órákig, viszont élőben szégyenlősnek tűnik, alig szól hozzám?

Figyelt kérdés
16/F

2016. jan. 23. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti élőben alig szól hozzád!

Félszeg! Valami programot találj! Játékot, ahol kicsit felszabadul az ember!

2016. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Anyukám is küld szívecskéket! Ez mit jelenthet?:S
2016. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elfelejtettem kiírni, hogy csak az értelmes, releváns válaszokra vagyok kíváncsi.
2016. jan. 23. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokan vannak akik az interneten sokkal könnyebben kommunikálnak, hiszen itt nincsenek gátlások, hogy esetleg rosszul reagál valamire, vagy éppenséggel neten látja előre a választ, így el tud rajta gondolkodni hogy ő mit válaszoljon, vagy azon hogy egyáltalán válaszoljon-e. Viszont az is lehet, hogy fél, hogy élőben elfogy a téma és jön a kínos csönd.

A másik lehetőség hogy büdös vagy és nem meri megmondani:DD

2016. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amikor órákig beszélgettek akkor kifogy a téma és nem tud mit mondani. Ha első randi volt akkor meg bisztosan nem mert még kibontakozni.
2016. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyakran előforduló probléma. Vagy legalábbis én már nem egyszer találkoztam ehhez hasonlóval. Facebookon sokkal könnyebb beszélgetni, az ember gátlásai megszűnnek, ha random feljön valami egészen más, mint ami éppen téma volt az sem fura. Lehet képeket, videókat és zene klippeket küldözgetni egymásnak... + Ami fbn 1 óra csetelés az élőben 15perc alatt is simán lemegy.


Ha attól tartasz, hogy azért nem nyílik meg élőben mert mondjuk nem kedvel annyira, akkor megnyugtatnálak, hogy ha ez a helyzet állna fenn fbn is hanyagolna, nem írnátok órákon keresztül. Félénkebb egyéniség lehet, szerintem hívd el sétálni és beszélgessetek élőben. Én nem díjazom a faces ismerkedéseket. :)

Am van tapasztalatom a "fbn ismerjük csak egymást" dologban is, ha valami kérdésed lenne írj nyugodtan. :D Ja és nagyon tetszik ez a releváns szó.

2016. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!