Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthetett az ajándék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetett az ajándék?

Figyelt kérdés
Sokat segítettem a házikban és a dogákra való felkészülésben annak a fiúnak aki tetszik. Egyszer csak egyik reggel beállított hozzánk egy ajándékkal. Azt mondta, azért kapom, mert segítettem neki. Vajon ennél többet jelentett a számára? Észrevettem már pár jelét annak, hogy valószínűleg tetszem neki, de ő még csak 14 éves, és lehet, hogy még csak véletlenül sem fordul meg a fejében a szerelem fogalma... Segítsetek! Szerintetek lehet valami köztünk??? 14/l

2016. jan. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetséges énis hagyom h lemásolja a puskát az a csaj :o
2016. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kis figyelmesség volt cserébe.
2016. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem kizárt,de most leírom az en sztorim.


Habár en fiú vagyok, de ugyan ez volt. Van egy lany osztálytársam, kit mar 3 éve szeretek. Ezért ugye minden adandó alkalommal segítettem Neki, mindenben. Persze haziban is. Mindig en küldözgettem Neki a hazit, habár nem voltam tanulotarsa. Nem egyszer kaptam tőle ajándékba egy tábla csokit, de mégsem jöttünk össze. Ugyanis ő egyáltalán nem táplál felém semmiféle érzelmeket, nem kevés ideig került, s nagyon sokszor próbált megbántani, de en nem tudok Rá haragudni.


Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, nem készpénz egy ilyen dolog. Kérdés, hogy mik azok az ominózus jelek, amiket emlitettel.

2016. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszi utolsó, sokat segítettél!!!
2016. jan. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!