Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tetszhetnék Neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszhetnék Neki?

Figyelt kérdés
Tudom van rengeteg ilyen kérdés de én mégis megkérdezem:)Tehát,az osztálytársam,első ota osztálytársak vagyunk,de még is idén kezdett csak el tetszeni.Most viszont naaagyon tetszik.Csak miatta nem vagyok biztos benne hogy elmenjek-e másik suliba,pedig már 4.óta biztos voltam hogy hova megyek gimibe...a kérdés hogy hogyan tudnám "meghódítani". Írjatok légyszi ótleteket,esetleg tapasztalatot akinek van!Előre köszi :-*

2016. jan. 24. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el a másik jó suliba, amit kinéztél. Az legyn a fontosabb. Sokkal jobb lesz ha íg jöttök össze, mint osztályon belül. Az ilyen kapcsolatoknál nagyobb a kockázat.

Beszélgess vele minél többet, viszont ne mássz rá. Legyél kedves. Ilyesmik.

16L

2016. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy normális értékrend ugy néz ki hogy első a család második az életed harmadik a barátok és cska utána jön a barátod/barátnőd...pasiból sok van könnyen találsz másikat de ha egyszer elrontottad az életeted nincs visszaút
2016. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sulit válaszd ... Kariered fontosabb... Fiatal vagy még és a barátoddal szét fogtok ugy is menni...
2016. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!