Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok "fiúsabb" könyveke...

Ajánlanátok "fiúsabb" könyveket, amik lányoknak is tetszhetnek?

Figyelt kérdés

Eddig szinte csak lányosabb könyveket olvastam (ilyeneket, mint a Párválasztó, DUFF, Angelfall, a végzet ereklyéi, eskü, csitt csitt, stb), tehát annyira nem nyálasakat, de ezek azért inkább lányosak, mintsem fiúsak.

Olvastam már az Útvesztőt, ami fiúsabb (vagy inkább uniszex, nem tudom) és a marsit is.

Szerintetek Az ötödik hullám is uniszex kategória, vagy az még lányos? (persze aki olvastam már, erre nem muszáj válaszolni, de szinte olyan jelentéktelen kérdés, hogy felesleges külön nyitni neki egy újat.)


Modernebb könyveket keresek, viszonylag újakat, jó, ha van benne egy csipet romantika.

17/L


2015. jún. 29. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Betoncsók, Percy Jacson
2015. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt kértél, de adnék egy tanácsot Ha akarod megszíveled, ha akarod hagyod a fenébe. No szóval:

Nem biztos, hogy ragaszkodni kell(ene) a modern és új könyvekhez. Attól, hogy egy könyv régebben íródott még nem biztos, hogy nem lesz bejövős. Csak ajánlani tudom, hogy ne csupán a mai, tucat egykaptafára írt tömegtermékekből válogass. Lehet, hogy kellemes meglepetések fognak érni kevésbé "modern" könyvek olvasásakor. :-)

No de, hogy valóban ajánljak is valamit:

Henry Rider Haggard: Salamon király kincse

Henry Rider Haggard: Ayesha

Henry Rider Haggard: Ayesha visszatér

Edgar Rice Burroughs: 'Mars' ciklusa - 7. kötet


Jó szórakozást!

2015. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: már próbálkoztam régebbi könyvekkel is, nem is eggyel, és szinte végig pozitívan álltam hozzájuk, de valahogy nem tetszettek.
2015. jún. 30. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!