Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? bővebben lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? bővebben lent

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, aki előttem ül. mindig hátrafordul, és beszélgetni akar velem. én mindig beszélek vele. néha meglátom hogy bámul. megmondta nekem, hogy engem kedvesebbnek talál, mint a többi lányt. ma láttam, hogy ideges lett, hogy egy másik fiú ült mellettem matekon. szerintetek? 12/L

2016. jan. 25. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
:$
2016. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat lehet, pontosan en sem tudom, de ezt csak ugy tudhatod biztosra ha rakerdezel esetleg:)
2016. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen:)
2016. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem kérdés hogy tetszel neki! :D

Az a kérdés, hogy mit akarsz kezdeni ezzel az információval és, hogy viszonozni akarod e az érzéseit :)

Neked tetszik? :D

2016. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, nekem bejön...
2016. jan. 25. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok :)

Akkor gyerünk! ;)

Térj rá a lényegre!

Semmi veszteni valód sincs ;)

2016. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!