Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel edzésen találkoztam még régebben. Nekem az idő folyamán nagyon megtetszett :D úgy vettem észre hogy nem vagyok neki közömbös :)

Ezek a ,,jelek " :

Sokszor van mellette, társaságban. Sokszor nézünk egymás szemébe , amikor társaságba beszél akkor is ha rám néz a szemembe néz, és egy kis. ideig szemezünk.

Most szombati edzésen a b.nőim csináltak valamilyen feladatot , én őket néztem a földön ülve, a fiúknak háttal.

Egyszer csak odajön mögém, rámtámaszkodott ... megcsikizett , sokszor megcsikiz, mert tudja hogy nem szeretem és azért is ..:D Bár mondjuk engem vmiért mindenki szeret csikizni. ...hmm.

Pénteken edzés előtt labdáztunk nálam volt a. labda és úgy akarta elvenni h hátulról ,,megölelt" és úgy :D

Amikor adtam meg vkinek a számom, mondta hogy nekem issss. ..

Sokszor néz engem edzésen, amikor sorakozunk is és mondjuk előttem el. .

meg egyszer nekidőltem a falnak odajött , és a lábamat ki akarta ,,rúgni " :) de nem engedtem. .

sokszor próbál megnevettetni, meg (küzdősport ) a védőfelszerelést mindig mondja hogy na gyere megcsinálom. stb. ...

meg még nagyon sok minden, ha kell írok de talán ennyiből le tudjátok (?) szűrni :D:D

Szerintetek ?

Regény írás LEVEL #nagyonsok (\^3^/)

köszi előre is. .:)



2016. jan. 24. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki. ;)
2016. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez oan aranyooos :O c': Amúgy tuti tetszel neki. :)
2016. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ? :):):):-O:-O:-O:-O:-O
2016. jan. 24. 10:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lerirtak alapján,biztos, hogy tetszel neki:)
2016. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó ! Valamiért nem nyitja meg :(

Ha tényleg tetszem neki, akkor mit csináljak ?

Nem akarok kezdeményzeni :D Köszi a válaszokat :) most örülök, :D csak edzésen vagy vmilyen csapat programon szoktunk talizni, fb még egy. betűt sem írtunk egymásnak :D:D:D:D

2016. jan. 24. 11:00
 7/13 anonim válasza:
Ez valami állati cuki*.*<3 Mit meg nem adnék ilyenért..:D Egyértelmű, hogy tetszel Neki:)
2016. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
ez nagyon aranyos:)biztosan tetszel neki;)
2016. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Komolyan ?? :):) Mitől olyan aranyos meg cuki ? :D
2016. jan. 24. 15:30
 10/13 anonim válasza:
hát maga az ahogyan viselkedik veled:)
2016. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!