Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyen újra normális a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen újra normális a "kapcsolatunk"?

Figyelt kérdés
Hello.Én egy 17 éves gimis fiú vagyok(ennek lesz jelentősége).Szóval az lenne,hogy nyolcadik utáni nyáron elég sok lánnyal összejöttem az új iskolámból,gyakran párhuzamosan is több lánnyal,nem tudom mi volt velem,de mindegy nem is fontos.A lényeg,hogy volt egy lány(aki most az osztálytársam)akivel jártam egy ideig,és nagyon szeretett engem.Erről tudtam is,de még így is sikerült úgy megbántanom,hogy 1 évig egy szót se szólt hozzám.Most viszont azt érzem,hogy mintha valami javulás lenne ebben.Nem szeretnék már semmit tőle,ne értsétek félre,de örülnék ha kicsit javulna a kapcsolatunk legalább 1-2 szó erejéig,hiszen valamikor elég közel voltunk egymáshoz.Minden véleményt elolvasok és szívesen veszek.
2016. jan. 26. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Legy vele kedvesebb, neha merdezd meg hogy van stb

Csak igy szimplan baratian.

2016. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!