Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Miért lett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért lett ilyen a pasim? Miért ilyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szóval, a lényeg az, hogy másfél éve vagyunk együtt, egy éve együtt élünk. A probléma az, hogy úgy érzem, hogy ellaposodik a kapcsolatunk, illetve, hogy a barátom ellustult. Az elején állandóan írogatott nekem üzeneteket, hogy mennyire kíván, több sz*x volt, éreztem, hogy akar, most meg állandóan nekem kell rámásznom, ő sosem kezdeményez kb. Meg sem csókol soha magától. Szeret, ezt tudom, nem csal meg vagy ilyesmi. Csak egyszerűen ellustult. Szerintem megszokta, hogy vele vagyok, aztán mostmár annyira nem érdeklem. Vagy nem tudom.

Ez normális egy kapcsolatban? én 27 vagyok, ő 37. Ha mondom neki hogy vágyom rá, hogy akár nap közben néha írjon egy sze*i üzenetet, hogy kíván, hogy várja, hogy este együtt legyünk, semmi, azt mondja, minek úgyis együtt vagyunk, meg találkozunk este, meg együtt élünk, minden nap együtt vagyunk. Néha mondja, hogy oké majd odafigyel, de másnapra elfelejti. Nekem hiányzik ez. Nő vagyok, és igénylem ezt.


2016. jan. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt teszi a túl sok együtt töltött idő... ő már nem igényli ezt. SZerintem ez normális... te is így érzed majd egyszer, csak úgy tűnik nála jött el ez hamarabb.
2016. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így is le lehet élni egy életet :D csak nem biztos, hogy érdemes.
2016. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
normálsi dolog,csak az se jo ha kevés az időtől egymásra,túl sok idő együtt lét is rossz. 21/F
2016. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő ennyire passzív, akkor próbáld meg te felébreszteni a szenvedélyt a kapcsolatban. Eléggé ellaposodhatott a kapcsolat. Szerintem csinálhatnátok valami újat, különlegeset, lepd meg egy finom vacsival, egy koncert/mozijeggyel, ha itt a nyár, menjetek el sátrazni. Egyébként csomó netes cikket is találhatsz a témában, ötletekkel, tanácsokkal.
2016. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!