Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek felni baratnom ex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek felni baratnom ex baratjaitol es jelenlegi baratjatol is mit csinaljak ilyen helyzetekbe?

Figyelt kérdés
baratnomnek volt egy par baratja en mindegyikel jobba voltam vagyok es ex baratjai most ugy erzem nyomulnak ram egyik exe allandoan hozzam szol elveszi az uvegemet es beteszi a poloja alla es a laba koze masik azt mondja gyongyoru vagyok masikal ossze vesztem regen es egyszer csak bocsanatot kert hogy nem akar velem rosszba lenni es utana beszeltem is vele es jott azzal hogy szep vagyok aztan hallgatam egy beszelgetest es ott rolam beszelt kitettem az nap egy kepet az exevel (baratnomel) lajkolta a mostani baratja meg azt mondja nekem szep vagyok okos es kedves meg en vagyok az egyetlen aki megerti meg szetszakadt a taskam es azt mondta hogy oda adja az ovet es o majd haza viszi az enyemet es megcsinalja meg mindig piszkal mikor ott a baratnoje (baratnom) meghogy en kivetel vagyok ilyeneket mond a suli legszebb lanyahoz hasonlitgat es ezzeket a dolgokat nem tudom elmondjam a.baratnomnek de felek hogy ram haragudna meg es nem a baratjara

2016. jan. 29. 22:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja meg megkerdezte azt hogy en miert mi okbol nem jarok mindenkivel aztan kijavitotta miert nem jottem meg ossze senkivel? en elmondtam neki hogy 14 vagyok nem sokara 15 es en ezt a pasizas dolgot korainak tartom es o csak nezett nagyot
2016. jan. 29. 22:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezért miért félsz tőlük?
2016. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos melleid nőttek.
2016. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azert felek toluk mert szamomra baratno exe baratja barkije tiltolista meg igazan attol felek hogy a fiuk.miatt elvesztem a baratnom
2016. jan. 29. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha teperned utánnad de te elutasitod őket akkor az nem a te hibád
2016. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de szerintem csak vissza akarják kapni a barátnődet, és ha veled jóban lesznek, máris közelebb kerülnek hozzá....
2016. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de a baratnom biztos engem hibaztatna mert elvakitja a "szerelem" es mostanaba mindig engem bant hogy en penzehes vagyok mert az elso fiu akibe beleszeretem 4.be az gazdag volt meg hogy en persze tokeltes vagyok meg minden ...
2016. jan. 29. 22:45
 8/13 A kérdező kommentje:
es mivan a jelenlegi baratjaval ? meg mikor ok meg nem voltak exek akkor is nyomultak meg utana is
2016. jan. 29. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
......................akkor nem a b.nőddel van a baj....?
2016. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó csaj lehetsz:)
2016. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!