Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakorlatilag ingyen (licit)...

Gyakorlatilag ingyen (licit) sikerült szereznem egy garnitúra nagyon dögös alufelnit. Jelenlegi méret az első tengelyen 255/35/r18, a hátsó tengelyen 275/35/r18. többi lent (? )

Figyelt kérdés
A felniken van javítani való,a javítás a két hátsót illeti a belső peremen vannak repedések(mind két keréken 1-1)illetve az egyiken látszik egy minimális repedés javítás,szintén a belső peremén.Én az olvastam hogy gyakorlatilag mindent meg tudnak javítani a felni javítók egyedül az agy vagy küllő sérülés rizikósabb és annyira nem is tanácsolják(biztonsági okokból).Ha valakinek van tapasztalata vagy tanácsa,hogy érdemes-e foglalkozni vele,akkor kérem írjon.Elvinném gumishoz,hogy ő mondja meg a közelben nincs normális(tapasztalat).Tehát arra lennék kíváncsi,hogy mi javítható és mi nem?

2014. nov. 2. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el. Itt felesleges kérdezni. Ott megmmondanak mindent
2014. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!igazad van inkább elviszem,csak az kicsit költséges és még végül is rá is ér,elteszem elfekvőbe a kerekeket és majd ha egyszer lesz rá való megcsináltatom.Szép estét!(ment a zöld:-))
2014. nov. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!