Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Még kilencedikben beleszerettem az egyik osztálytársamba, és kb. egy év után már nem gondoltam rá, elmúlt a szerelem. Most végzős vagyok és azt vettem észre, hogy pár hónapja megint érzek iránta valamit, nem tudok éjszaka aludni, vagy rá gondolok, vagy róla álmodok, emiatt fáradt vagyok egész nap pedig nemsokára érettségi és muszáj jól tanulnom. Hogyan tudnám elfelejteni, ha minden nap látom? Légyszi normális válaszokat! 17/L.

2016. jan. 30. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem mond el neki, vagy hívd el vhova
2016. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!