Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szerelmes vagyok az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok az osztálytársamba, de nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az sz*r dolog, de egyszerűen nem tudom elfelejteni.

És ő is szerelmes belém.

Viszont, nem akarom, hogy az legyen, hogy járunk, és össze veszünk, akkor nem akarom látni a hét 5 napján.

Már próbáltam elfelejteni, meg keresni másik csajt, de nem tudom kiverni a fejemből...

Mondták mások, hogy ez csak szar lesz majd, ha szakítunk, és még 2 évig kell egymást bámulnunk... Ezt én sem akarom.

Mit kell tenni?

Más is volt már ilyen helyzetben?


2011. szept. 19. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben és számomra csúnya véget ért. Ő kidobott, én pedig szerettem sok ideig még. Életem legrosszabb időszaka volt. Mai napig nem beszélünk, pedig lassan már 1 éve, hogy szakítottunk.
2011. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi szakítottunk, utána egy-két hónapig nem nagyon mertem ránézni, és hozzászólni, de mostanra már nincs semmi gond. Már rég túl lépett mind a kettőnk, és egyáltalán nem ciki. Az is előfordul, hogy beszélünk egy-két mondatot esetenként. Persze nagyon semleges témákról. Ha szereted úgysem tudsz mit tenni. :)
2011. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ÉN UGYNAEBBEN A HELYZETBEN VOK ÉS NEMTOM H MIT TEGYEK++ :O
2011. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk!!!!
2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom! nyomorult egy helyzet.Mi jártunk is aztán vége lett és tényleg borzalmas :S
2011. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nekem az is borzalmas volt hogy szerelmes lett belém egy osztálytársam tavaly év végén, most meg történt valami és még azt se szeretné hogy mellé üljek, pedig előző évben végig mellette ültem minden órán, rengeteget beszéltünk és minden
2011. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja.Néz másik csajt.Amúgy meg én összejönnék vele és ha vége hát vége.Az meg,hogy bámulni kell még 1-2évet nos nekem ez nem számítana.Mert legalább belevágtam még na nem is alakult jól de legalább nincs bennem az,hogy soha nem tudtam meg milyen vele együtt járni mert attól féltem mi lesz ha vége és még látnunk kell egymást.Nehogy az legyen hogy nem jössz vele össze és bánni fogod mert az rosszabb mint ha vége és nézned kell őt még úgy.Szerintem de te tudod.Tépd csak magad.
2011. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gépészetet tanulok és 20 gyerekből egy nem lály úgyhogy nem nagyon tudok mit mondani.De alapsuli 9ik osztályába (szlovákiába 9 éves) énis rohadt szerelemes voltam az egyik osztálytársnőmbe de utánna egyik napról a másikra egyszerűen elmúlt...úgyhogy kitartás.
2011. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Háát,fogjuk rá,hogy hasonló helyzetben vagyok én is :/

Csak az én helyzetemnél annyiból jobb/rosszabb,hogy én nem tudom,hogy érez-e irántam egyáltalán bármit is :/


16/L

- és persze srác az illető,akibe szerelmes vagyok :D -

2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!