Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért irritál a barátom exe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irritál a barátom exe?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt barátommal. És valamiért nem bírom az exét de szerintem ezzel minden csaj így van. Ha meglátom a csajt vagy meghallom a nevét akkor ideges leszek. Az miatt is van ez mert barátomnak ő volt a "nagy szerelme", vele vesztette el a szüzességét is. És mindig arra gondolok hogy meg mindig szereti. A másik meg hogy legjobb barátnőm nagyon jóban van vele ami elmondhatatlanul zavar és rosszulesik. Ha megyünk buliba akkor őt is hívja stb. És nemtudom hogy hogyan tudnám "semmibe venni" a csajt vagy hogy ne érdekeljen?!

2016. jan. 30. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Próbálj beszélni a barátoddal. A barátnőddel talán ne ,mert lehet hogy elmondaná neki.
2016. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 >_< ***** válasza:

Fiú vagyok, és engem is irritálnak. Próbáld kedvesen, ne túl gyanúsan arra terelni a témát hogy milyen kapcsolata volt/van az exével. Lehet hogy nem szívesen beszél róla, ha így érzed akkor ne erőltesd. Amúgy szerintem ha kapcsolatban van vele és nem utálja az sem probléma és nem kell tartanod tőle, természetes hogy zavar, próbáld elkerülni őt a barátoddal. Gondolj arra hogy Te jobb vagy nála, téged választott a barátod és őt már otthagyta, Te fontosabb vagy neki.


A barátnődtől pedig rohadtul nagy szemétség hogy elhívja azt a csajt buliba ha tudja hogy te utálod, szerintem az ilyen nem igazán barátnő!

2016. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!