Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölöm a barátom amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a barátom amikor iszik. MoSt is felhívott és irritál a részeg hangja. Össze vissza beszélt, meg agresszívabb ilyenkor. Másoknál is van iylen?

Figyelt kérdés
Még csak 21 éves ,de szerintem annyira gáz én nem ilyenre vágyom,nem rendszeresen iszik,de amikor csinálja nagyon utálom,oylan megalázó érzés nekem,meg máshogy viselkedik ,bezzeg ha én csinálnék iylet.
2011. ápr. 17. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarod mondani volt barátod? Nekem egyszer volt, az első alkalomig tartott.
2011. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos együtt lakunk és ráadásul az az én házam ,szóval őt kéne kipaterolni,de vmikor meg olyan kedves,

sajnos naív és gyenge vagyok.:(

2011. ápr. 17. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Először kérd meg, hogy ha részeg, aludjon máshol és fel se hívjon. Ha nem érti, csapd rá a telefont és ne engedd be.
2011. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én se szeretem, mikor a barátom részeg, én meg nem. kb olyan, mint amikor egy társaságban mindenki részeg, csak te nem, úgy nem poén semmi. de ő nem agresszív meg ilyenek, csak kicsit dinka lesz:)) kérd meg, h ne hívjon ilyenkor, vagy mondd neki, mikor józan, hogy nem tetszik, ahogy részegen viselkedik veled, és bár piásan nem könnyű, de próbáljon figyelni legközelebb!
2011. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!