Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak most, osszejojje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak most, osszejojjek a fiuval?

Figyelt kérdés

4 honapja fordult komolyabbra a helyzet egy fiuval habar mar joval elotte kezdtunk beszelgetni... Ez a fiu nagyon szeret engem. 3 honapja osszejottem vele mert en is teljesen oda voltam erte. Tok jo volt de aztan megvaltozott minden. Nem is igazan akartam vele talalkozni meg mar nem erdekelt ugy + egy olyan csajjal beszelte meg a velem kapcsolatos dolgokat akivel utaljuk egymast egy ideje. Es hiaba mondtam a baratomnak h ez nekem rosszul esik meg h az a lany kozenk all, mindig csak azt mondta h nem mert o engem szeret... Na hat a csaj ellenem forditotta a baratom. Szakitottam is vele es ez csak 3 hetig tartott. Utana nem beszeltunk jodarabig, aztan megint irogatott de en meg mindig merges voltam ra meg csalodott szoval nem is mindig irtam neki vissza. De o azert is irt nekem es megakarta velem beszelni a dolgokat es osszejonni velem ujra. En elutasitottam. Es nem sokkal utana nagyon osszevesztunk. Borzasztoan megbantott engem kozbe en sose irtam neki serto dolgokat. Ez is megviselt elegge.

Egy honapja folyamatosan beszel a lagjobb baratnommel arrol h en mit erzek, mi van velem meg stb. Volt h talalkoztak is. Amikor ezt megtudtam merges is voltam a baratnomre. Par hete viszont egyfolytaba rajta jar az eszem es h ha o ennyire szeret engem akkor mit erezhet h en meg elutasitottam.

Nem volt meg ilyen fiu aki ennyire szeretett volna. Tenyleg ertekes fiu.

Es most ujra beszelunk ugy mint regen es szerintem o nagyon beleeli magat csak nem biztos h en akarok kapcsolatot mert attol felek h most se lenne jo. Vagy ha osszejovunk megint nem lesz kedvam talalkozni... Es en tenyleg nem akarom ot kihasznalni. Nem tudom h mit erzek. Vannak akik bejonnek de o mas, kotodok hozza. Meg lehet h nem valo nekem egy kapcsolat de akkor mit mondjak a fiunak? Nem volt meg elotte baratom.

Vagy szerintetek szerelmes vagyok?

En 15 o 16 eves.



2016. jan. 31. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ez bonyolult xD
2016. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom:/

Ez a bajom nekem is

2016. jan. 31. 14:32
 3/4 anonim válasza:

Szerinten adj neki meg egy eselyt.

Alltalaba mindenki megerdemli.. kiveve ha megcsalt. De is nem volt szo ilyenrol :D

Szoval. Mondj neki igent. Es ha megint ugy latod ,hogy nem jobb a helyzet akkor beszeld meg vele hogy neked ez nem megy es hogy maradjatok baratok. Vagy ilyesmi.

Ha meg abszolut semmit nem erzel akkor megint johetsz azzal,hogy neked az elso kapcsolatotokban megviseltek a dolgok es hogy nem megy.

Ha okos rajon ,hogy jobb ha nem erolteti.

Amugy en is a szerelmi problemaimmal arasztom az oldalt :D

Ha akarsz beszelgetni ezekrol. Nyugodtan irj.

15/L

2016. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a hülye aki ezt a sok sületlenséget egyáltalán elolvassa? Sok tini pitiáner szerelmi ügyei.
2016. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!