Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belebolondulok ebbe. Szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebolondulok ebbe. Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel imádok lenni. Pontosabban imádtam.. Beleszerettem teljesen. De nyáron valaki megkérdezte tőle, hogy miért ilyen közvetlen velem, talán tetszem neki?

Azóta nem nagyon beszélünk, kifejezetten kerül engem. A haverjai kérdezősködtek is nálam, hogy mit gondolok róla, külsőleg például.. (persze részegen)

Tudom, hogy ez alapvetően arra szokott utalni, hogy tetszem neki, de ő olyan hihetetlenül közömbös velem mostanában, hogy elbizonytalanodok..

Ez a távolságtartás tudatos lehet?

Egy elég félénk fiúról van szó..


2016. jan. 31. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyar ota most jutott az eszedbe kiirni?
2016. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
😄 bejosdz neki
2016. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most lett elegem belőle, hogy ilyen velem.. Azóta reménykedtem, hogy ez változhat. Tudom, hogy gáz de ez van :P
2016. jan. 31. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágd pofán 😒😁
2016. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha köszi :D Valami hasznos vélemény? :P
2016. jan. 31. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet szégyell..
2016. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted :( En is most hataroztam el, hogy teszek valamit, mert 3 éve ugyanaz van amikor találkozunk...kavarunk es utana semmi folytatás. Nem lenne baj, csak nem tudok továbblépni és azota egyikunknek sem volt senkije.

Es ezt azert osztottam meg veled, mert ha nem akarsz igy jarni mint én, akkor szerintem beszélj vele. Nem kell halálosan komolyan csak óvatosan puhatolozz. Ha érez valamit irántad akkor ugyis ad valami jelet, csak eszre kell venned.:)

Mondjuk ha tenyleg nagyon távolságtartó akkor az azert is lehet, mert tudja/sejti hogyan érzel es kellemetlenül érzi magát

2016. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!