Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taxb97 kérdése:

Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a barátnőm azt mondja, hogy én vagyok az első fiú, akire amikor gondol nem a kis dolgaimra, hanem a csókomra gondol. Ez engem nagyon zavar, mert miért nem inkább szexuálisan gondol rám? Ja és másokkal csinálta szabadban meg ilyenek velem vajon miért nem akar semmi ilyen extrát?
2016. jan. 27. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Szerintem önbecsülési problémáid vannak, ha nem dicséri égig a farkadat és a szexuális együttléteteket attól függetlenül nem egyenlő azzal, hogy nem szeretne. Hidd el télen én sem csinálnám a szabadban, szerintem érthető.
2016. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt így mondja meg neked, akkor elképzelhető, hogy veled kapcsolatban komolyabbak az érzései, a szándékai.
2016. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jót jelent. Mély az irántad érzett szeretete. De nem tom h mért...
2016. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó értem csak mindig azt mondja, hogy egyik fiúval így másikkal úgy. Kedvencem egy random buliban kavart egy gyerekkel akivel rögtön buli után lefeküdt, nekem meg várnom kellet 2 hónapot!
2016. jan. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!