Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, egy évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, egy évvel idősebb, mint én. Régebben tetszettem neki, de aztán hagytuk egymást. Egy ideje pedig összezavar a viselkedésével. Többi lent, pls adhatok tanácsot!?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy fiú, aki iránt nem tudom eldönteni, hogy szimplán tetszik-e nekem, vagy szerelmes vagyok belé... Tudni illik, hogy a sulimba jár, és egy évvel föltöttem van (7.osztalyos). Az egész 2015. márciusa körül kezdődhetett, amikor chatelni kezdtünk, és egyszer ,,random" megkérdezte, hogy tetszik-e nekem. A válaszom jem volt, mert úgy is éreztem. Ezek után viccből megkérdeztem tőle, hogy: miért, én neked? A válaszára pedig azóta is, pontosan emlékszem: Jaa, egy kicsit. :D

Aztán beszélgetni kezdtünk, és nagyon megkedveltem. Rengeteget gondoltam rá, szemezgettünk, és beszélgettünk, de azt nem mások előtt. Aztán májusban, ugyanazon a napon megkérdezte tőlem ő, és egy osztálytársam is, hogy járnék-e velük. Sokat vaciláltam, hogy kinek mit mondjak, végül az osztálytársamnak mondtam igent, mert rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé. Utána már nem is nagyom érdekelt a 7.-es srác.. Aznap még azt mondta, hogy akkor hagyjuk egymást, és ne is beszéljünk többet. Belementem. Nyáron szakított velem az osztálytársam, és a 7.-es sráccal újra beszélni kezdtünk. (Az esetek 90%-ban ő írt rám.) Rájöttem, hogy még nem múltak el iránta az érzéseim. Azóta is, mai napig bámuljuk egymást a suliban (természetesen nem feltűnően), éd ez annyira felcsigáz. És például, amikor elhaladok mellette, nem egyszer csinálja azt is, amit régebben, hogy kiteszi a lábát, én pedig szokásosan megbotlom benne... Lehet ez annak a jele, hogy még mindig bejövök neki? Nem merem megkérdezni tőle, hogy tetszem-e még neki, de nagyon kíváncsi lennék a válaszára. Arra gondoltam, chatelhetnék még vele, csak gondban vagyok... Egyrészt, mert nagyjából 3 hete alig ír rám. Ez talán azért van, mert én magamtól nem írtam neki? Másrészt pedig kétségbe vagyok esve, mert ha dumálunk, akkor egy idő után ráírja valamire azt, hogy ,,jaja", én pedig ezzel nem tudok mit kezdeni... Röviden ennyi lenne a történet, kérlek titeket, normálisan válaszoljatok! Előre is köszönöm!



2016. jan. 31. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jössz be nrki
2016. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
😭
2016. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!