Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer álmodtam valakivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer álmodtam valakivel, hogy járunk, előtte még nem érdekelt, de az álom óta bejön nekem. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. A fiú azóta más a szememben mint azelőtt. Azt álmodjuk meg amit tudat alatt szeretnénk. Gondolkozz egy picit. Szerintem már régebben is figyeltél rá, csak most valami elindult benned. Megmozgatott valamit az álmod és most egy kicsit más.
2016. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háát:'D sokat álmodok zombiapokalipszisröl de nem akarom hogy azlegyen:D
2016. febr. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat fiukent volt mar nekem is! Es szerintem ugy van ahogy az 1# mondta!
2016. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stark2000 ***** válasza:
Én az ilyeneket figyelmen kívül hagyom, hiába akarom tudat alatt (elvileg), ha valóságba nem jön be. :D 16/F
2016. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!