Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni olyanba, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy ha nem találom meg az igazit csikit hagyjak lejjebb az álompasiból. De ez nekem nem megy. Nem tudok szerelmes lenni olyan valakibe, akire először nem azt mondtam, hogy hű de jó pasi. Utána meg nem tud annyira még a személyisége nem megragadni. Hogyan tudnék ezen változtatni? Hisz csak nem futhatok örök életemben a álompasik után, annyira szerencsés azért nem vagyok, hogy meg is kapjam őket.

2015. márc. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, hogy úgy döntesz és kész. Ha valakivel nincs meg a kémia köztetek, akkor lehet akármilyen tökéletes, akarhatod bármennyire is, hogy szeresd, nem működik sajnos.
2015. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Keveseknek jön össze az, hogy a nagy szerelmükkel éljék le az életüket. A párok döntő részénél nincs kölcsönös szerelem, hanem ennél jóval opportunistább szempontok. Viagsztaljon az, hogy a szerelem még a szerencsés keveseknél is elmúlik, csak idő kérdése:)
2015. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
VÉGRE valaki megért! Pontosan ugyanez van velem is. Nincs mit tenni. Inkább leszek egyedül, mintsem hazudjak önmagamnak és valaki másnak is (aki esetleg tényleg tiszta szívből szeret.) Engem vigasztal a tudat, hogy volt már olyan, aki megugrotta azt a bizonyos mércét, szóval nem reménytelen a helyzet.
2015. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.

Gyk-es siránkozó, nôgyûlölôk szerint ez szemét dolog, és felszínesek vagyunk.

Szerintem meg a megalkuvás hazugság önmagunknak és a másiknak is, amibôl nem lesz boldogság.

Akkor már inkább az egyedüllét.


(És nem, ez nem arról szól, hogy a szuperpasit keressük. Hanem azt a személyt, akivel van kémia, és kialkulnak az érzések. De ezt sokan képtelenek felfogni.)

2015. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!