Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg szeret vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg szeret vagy csak tonkre szeretne tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az eletemben akiert eletem adnam annyira szeretem. Annak ellenere h rengetegszer megbantott olyan szinten h azt szavakba nem lehet kifejezni. Megis harcoltam/harcolok erte. De nem tudok egyszeruen hinni neki ase hiszem h nem szeretne tonkre tenni. Kozben ott egy masik fiu is aki mindig vigyazz ram es aki eselyt kert de nem adtam neki szamomra csak egy fiu letezik. Ha valakit erdekel ez az egesz tortenet kerem irjon ram koszonom.

2016. febr. 1. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Te magad adtad meg saját magadnak a választ a kérdésedre.


Nos ha olyan szinten bántott meg ahogy nem kéne, akkor játszmázik veled, és a játszma egy nagyon csúnya vállfaját űzheti ha ennyire sikerült manipulálnia téged, hogy olyanokat írsz amit akkor szoktak, ha a szerelem nem csak egyoldalú. Inkább adj esélyt annak a másik fiúnak ő a leírtak alapján tényleg szeret, de csak akkor ha érzel iránta, ha nem akkor keress olyan fiút akivel ugyanúgy éreztek egymás iránt.

2016. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nezze szeretem ot ez az egyik a masik nem manipulal.

En is ugyan olyan hibas vagyok mint o. Es engem nem erdekel mas fiu nekem o kell. Par fogalombol meg nem tudod egy ember kovetkeztetest levoni ugyan is a tortenet minden reszletet tudnikene ahoz h barmifele tenyezot jelethessunk ki. Ezektol eltekintve nagyon szepen koszonom a valaszat.

2016. febr. 1. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
De akkor nem értem minek kérdezed. Senki nem vont le következtetést,c sak abból, amit írtál, és azt sem ellenkezésből hanem segítségképpen. De te már eldöntötted mit akarsz. Úgyhogy a kérdés felesleges.
2016. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amit irt abbol az jott le h tamadja azta fiut akit szeretek. Ne tessek haragudni de nem fogom hagyni h ket harom fogalombol akkor fogalmazzunk maskepp mert a kovetkeztetes szo onnek nem tetszet valotlan velemenyt alkosson. Ennyi volt a mondandivalom es koszonom szepen a kommentalasat.
2016. febr. 1. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

"rengetegszer megbantott olyan szinten h azt szavakba nem lehet kifejezni. Megis harcoltam/harcolok erte."


Akkor fogalmazz te is érthetően!


Nem kell védened, én csak tanácsot adtam. Tanulj meg értelmezni rendesen. Szia

2016. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Inkabb on tanuljon meg ertelmezni ne tamadni a masikat mikor az tok kulturaltan beszelt onnel. Ha valami baja van ne rajtam tolcse mar ki vegye mar magat esszre es ne merjen le hulyezni. Ha en tisztellem ont akkor on is engem es fogja be a szajat. Jarjon utana a tortenetemnek es nehogy mar on haborodjon fel.
2016. febr. 1. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1. Amit írtál arra simán lehet véleményt írni.

2. Minek onozol? Nem kell, ez az internet, nem tudod, kivel beszélsz, neten lazán letegezhetsz akárkit, illetve ez nem a tisztelet jele, nem kell ilyen stílusban írni. Hidd el nekem, az önonestol nem leszel több es a tegezéstol sem kevesebb.

3. Szerencsétlen 1. válaszoló egy teljesen korrekt választ irt, ami en is írtam volna. Amit leírtál az lényegre törő, s a válasz egyértelmű: adj esélyt annak a szerencsementes fiúnak, akit nem imádsz, s lásd meg, boldogabb leszel.

2016. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a felviglagositas akkor most en jovok.

Nagyon jol tudom azt h az elet tele van hibakkal ettol meg nem kell a hibakat ki egyenesiteni okoljun az ember ettol lesz valaki nem pedig attol h jatsza a fejet de mar o maga se tudja mit beszel. Az internet igen veszelyes ettol meg az emberek ugyan ugy hasznaljak. Aki tisztaban van aval h ez nem jatek ovatos aki pedig analfabeta es csak tepi a szajat arrol h mennyire veszelyes es belekerul valamilyen netes hulyesegbe nah az aztan az okos ember. Ketto igazadvan nem kell hagyni h bele dzoljanak az eletedbe sot jobb ha magad feje utan mesz ugyan is az emberek 89% lek nagyon bunko. Rossz akaratu vagy okoskodo ezaltal eiritalo. Mikozben te nem nezel korul nem mered fel a helyzetet en mar reg megtettem de azert kedves h fel vilagositasz a dolgokrol mosolygva olvastam. Kar h ezeket en mar alapok kent kezelem. Szoval a valaszod nagyra ertekelem. De inkabb azt szeretem akit eddig is szerettem. Szanalambol nm fogok senkit szeretni. Nem lenne ertelme egy halot kapcsolatba fejest ugrani ugy h minden nap ra gondolsz ugy h tudod o az eleted de meg se vele vagy mert sajnalatbol egy masik fiuhoz futottal ahelyet h a problemad megoldotad volna nem fogoj fztni es mindenkit tonre tenni belertve magam is szamomra nem ez a boldogsag. :) Azert koszonom.

2016. febr. 2. 07:28
 10/10 anonim válasza:
Na mindegy küldd el azt a sztorit s akkor teljes képében fogom látni a dolgokat.
2016. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!