Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az tényleg igaz, hogy aki...

Az tényleg igaz, hogy aki nagyon szeretne már babát, esetleg be is képzeli a terhesség jeleit, annak sokkal később sikerül a baba, mintha nem görcsölne rá?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki olyan szinten manipulálja a testét, hogy már tüneteket produkál, akkor igen, én elképzelhetőnek tartom, hogy saját maga szabotálja a sikert.
2015. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem. Kb. 1 esztendeje nem foglalkozok vele, de csak nem akar sikerulni.
2015. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Próbálom magam kontrollálni, hogy ne görcsöljek rá...de a tudatalattimban tudom, hogy nagyon rá vagyok kattanva, még ha ez kívülről nem is látszik...de amint érzek egy alhasi szurkát, vagy görcsöt, egyből arra gondolok, hogy biztos sikerült....pedig ez még csak ez az első élesben próbálkozós hónapunk! :) nem is tudom, hogy mikorra (ne) várja, hiszen a fogamzásgátló mellett 28 napos ciklusaim voltak, abbahagyás után még időben jött a megvonásos, aztán 31 napra jött...uh most nem is tudom, mikor kellene megjönnie...vasárnap lesz a 28.nap...tesztelni még korai...
2015. okt. 19. 15:14
 4/17 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de nagyon úgy néz ki, hogy valóban nem jó rágörcsölni a teherbeesés témára. Ugyanakkor ha mindkét fél egészséges, akkor elvileg csak találkoznia kell a petesejtnek a hímivarsejttel, így leginkább az időzítés tűnik fontosnak és nem a hozzáállás.

Vagy sokszor olyan is teherbe esik akit megerőszakolnak, na ő biztosan nem akarta.

Szerintem nem érdemes túlzottan rápörögni, tüneteket figyelgetni (igazából nincsenek is tünetek az első 2 hétben, utána pedig már mutatja a teszt, hogy mi a helyzet), lazán kell venni.

2015. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3 Szerintem állítsd le magad :) Egyáltalán nem biztos, hogy az első hónapban összejön, sőt. Főleg, hogy a peteérésedet sem tudod, mert összezavarta a fogamzásgátló a ciklusodat, így nincs sok esélye, hogy azonnal összejöjjön a gyerek.
2015. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mikorra nem várod? nekem ez a masodik honap.3nap mulva kellene megjonnie. mai tesztem teljesen negativ :/ és elkezdett görcsölni a hasam is. csak azt tudom mondani.hogy nincs olyan óra, amikor ne gondolkodnek ezen. és úgy tudom, ez nagyon nincs jo hatassal erre. de olyan igazságtalanságnak tartom. Komolyan, csak annak sikerülhet hamar a baba, aki kevésbé akarja?! szomorú :(
2015. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor olyan lassan telik az idő....Bezzeg amíg fogigátlót szedtem, pikkpakk eltelt a 4 hét és megjött megint...most, hogy várom, hogy leteljen a 4 hét, és ne jöjjön meg közben, meg tesztelhessek, alig vánszorog az idő...
2015. okt. 19. 15:19
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os: elvileg vasárnap-szerda között (nem) kellene megjönnie...most nem tudom pontosan, még nem fixálódott a fogigátló után...
2015. okt. 19. 15:21
 9/17 anonim ***** válasza:
6 Azért ez nem így van. Nekem van ismerősöm, aki egyáltalán nem foglalkozott vele, nem vett tesztet, nem nézegette az ovulációt, semmit és 4 év alatt jött össze a gyerek. Pedig őt én biztattam, hogy valamit csináljon már, vegyen ovu tesztet, akármit, nem volt hajlandó, ő a természetesség híve, lehet hamarabb összejött volna, ha egy kicsit "rápörög" a teherbeesésre.
2015. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6! Nagyon akartam gyereket, elsőre összejött és van egy kislányom! Aztán nagyon szerettem volna tesót, elsőre sikerült, majd vetélés, aztán amikor lehetett ismét összejött elsőre és megint vetélés lett a vége, harmadszorra szintén (mindegyik alkalommal csak az 5 hetest terhességet értük meg), most negyedszerre bizakodom, mert kapok gyógyszert.
2015. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!