Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Se barátok nem tudunk lenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se barátok nem tudunk lenni, se pedig együtt lenni nem tudnánk. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, az elején nagyon unszimpatikus volt, még menekültem is előle az első közös bulinkon. Aztán kiderült hogy ugyanolyan zenét hallgatunk, így lett közös témánk, de fura volt a viselkedése... Aztán valahogy úgy jött ki hogy elmentünk közösen egy koncertre, egyre szimpatikusabb lett... És ez így ment egész mostanáig. Állati jól elvagyunk, imádom őt mint ember, de az utóbbi időben észrevettem, hogy valamilyen szintű kémia van köztünk, ami miatt barátkozni nem tudunk, viszont ha belegondolok, hogy megcsókolom, nem érzem úgy, hogy valóra kellene váltani, mert nem lenne az igazi. Talán azért érzem így, mert úgy néz ki, hogy tetszem neki, de egy közös haver szerint tudja hogy nem lesz köztünk semmi, és nem zavarja... De amikor egymás mellett ültünk múltkor, vágni lehetett a feszültséget. Amikor egymáshoz értünk, zavarba jöttünk, és kínos volt az egész :D Végig hozzá akartam bújni valamiért...

Sok fiúbarátom van, de egyikőjükkel sem ilyen a kapcsolatom, ez mi lehet??? Azt sem mondhatjátok, hogy viszket a szoknyám, mert ugyan barátom nincs, de akkor a többi fiúbarátommal együtt töltött idő alatt is tuti éreznék ilyet...


Ő lassan 19, én 18 éves vagyok.



2016. febr. 2. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
elejet olvastam igen ha menekültél töle akor most biztos szivatod:D
2016. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem beszéljétek meg egymással, hogy mit éreztek egymás iránt és akkor majd eldől a dolog
2016. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!