Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok már vissza lányt azért, mert még nem volt elég érett egy kapcsolatra és félt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem félt, de igen, utasítottam már vissza éretlenségért, egyszerűen nem 'fejlődött' ki még benne ez a szerelem, kapcsolat dolog, pedig akkor már volt vagy 15-16 (én meg 18, még mielőtt kapok a fejemre :DD)


mondjuk mostani is eléggé éretlen kapcsolat terén, meg fél egyes dolgoktól, de ő más :D nem tudom, őt nem tudtam visszautasítani

2016. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen utasítottam már vissza, mert akkor túl naivnak, aranyos kislánynak tartottam. A lány 14 éves volt, én 19 éves. Amikor 18 éves lett, igazi, szép nő lett belőle, csodás mellekkel :) de akkor már nem volt szerelmes belém. A rózsaszín köd elment a szeméből..Bánom is meg nem is, hogy elutasítottam...hát így jártam..de legalább jó barátok maradtunk azóta is
2016. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nemrég hasonló. Tetszett a lány sok szempontból, szép is volt és kedves is, már alakult is közöttünk valami, mondhatni összejöttünk, de 1-2 hét után nagyon megelégeltem. Neki ez lett volna az első kapcsolata, ő 18 lett nemrég, én mindjárt 19. Sok volt. Egyrészt több mint 100km-re lakott tőlem, én is és ő is kollégiumban, ami azért nem valami előnyös. Ez még nem érdekelt volna önmagában, de elképesztően rám mászott. Minden percben üzent vagy hívott, komolyan, nagyon sok dolgom szokott lenni (dolgozom is az iskola mellett), de ő nem értette meg, ha nem válaszoltam egy ideig már hisztizett, ha meglátta hogy aktív vagyok mondjuk facebookon nem telt el fél perc, tök mindegy hánykor és mikor, azonnal jött az üzenet, és ha nem válaszoltam, jött a hiszti. Ez nekem nagyon sok volt. Kár, pedig ezen kívül mindent szerettem benne, szép lány volt, és sok közös témánk is volt... 18f
2016. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem utasítanám vissza, barátja lennék, és ha ő is szeretné, megvárnám amíg elég érettnek érzi magát.
2016. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!