Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha 14 éves vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 14 éves vagyok, és vágyom egy hosszabb/komolyabb szerelemre (kapcsolatra)?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 22:59
 1/7 True Damage ***** válasza:
Nem unjátok még ugyanezt a kerdest feltenni napi 20 szor? Meg a kurv4 ekezeteket sem erdemled meg szegyelld magad.ja es de nagyon gaz neked plane.
2015. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ideje már
2015. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kommentelőnek ezt a roppant kedves választ. Bocsánat hogy meg kérdeztem.. De végül is nem azért van ez az oldal hogy feltegyük a kérdéseinket? És szerintem értelmesen kérdeztem, nem érthetetlenül, és nem ékezetek nélkül.
2015. okt. 18. 23:46
 4/7 anonim válasza:
Hát, nem tudom. Gáznak nem gáz de elég necces a korosztályodból kifogni egy hasonló gondolkodású partnert. (Ha lány vagy, akkor meg) Vigyázni kell az idősebb fiúkkal, sok esetben... mindketten tudjuk mit akarnak.. Viszont ha sikerül megtalálni a párodat akivel mindketten így gondolkodtok, sok boldogságot, úgy szerintem egyáltalán nem gáz. :) Mi a párommal 16 évesek vagyunk, nagyon szeretjük egymást és elég hosszútávra tervezünk. Úgyhogy szerintem nem kell felülni a "gyerekes" sztereotípiáknak, tedd amit jónak látsz. Sok sikert. :)
2015. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. okt. 19. 00:02
 6/7 anonim válasza:
26%
Jogyerek 14evesen barbiztam es kint foztem a nyari konyhaba milett ezekkel a mai fiatalokkal .. Igaz ensem vok oreg 22eves de 14evesen fium se volt nem még komoly kapcsolatra vagytam.. Igen eleg gáz vagy
2015. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Imádom a 14 éves csajokat (megdugni).
2015. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!