Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha mindig rettegek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig rettegek az exétől?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel alakulóban van a dolog én személy szerint évek óta szeretem csak titkoltam. Az exe nagyon utàl engem midig is fétékeny volt rám. Majdnem 2 èvig együtt voltak de már 3x is előfordult az h kibékültek beszélgettek találkozgattak de nem ebből csak egy alkalommal fordult elő h összejöttem de szakítottak is.A lány messzebb lakik a sráctól én meg a közelében. Most mit tegyek ilyenkor? Rettegjek folyamatosan h az exe mikor kavar màr megint be valamit? Van h napokig ilyeneket álmodok h kibékülnek stb.. :( Ő olyan h mindegyik exével joba maradtt. De én nem hiszek az ilyenbe. Mit tehetek ilyenkor?

2016. febr. 4. 21:35
 1/1 anonim válasza:
Mondd el a srácnak mit érzel hidd el jobb lesz.Persze tedd hozzá, hogy te nem akarod megszabni kivel barátkozzon, csak ne nagyon mondja, hogy találkoztak.Amúgy ha igazán szeret nem hagy el, ha igen egy barom és nem érdemel meg téged.Tudom, könnyű mondani, de én is átestem hasonlón.Ha bármi kérdésed van írj rám :)
2016. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!