Egy eve volt abortuszom (muvi). Azota minden honapban attol rettegek, hogy terhes vagyok?! Tobbi lent.

Figyelt kérdés
2015.01.13 an volt abortuszom, ovszerrel vedekezunk , de minden egyes honapban mielott megjon tiszta ideg vagyok , hogy biztos teherbe estem , mi lesz most stb. Stb .. mivel vedekezzek hogy megnyugodjak ?! Hormonmentes spiralrol csak rosszat olvastam, gyogyszert nem ajanlotta a doki a migren miatt ( foltos latas, beszedzavar , kezzsibbadas ezekkel jar ) injekcio nem tudom , hogyan s mikepp ..?

2016. jan. 28. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
pesszárium?
2016. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az mennyire biztonsagos ? Esetleg van tapasztalatod ?
2016. jan. 28. 06:16
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A pesszárium az óvszerrel megegyező biztonságú, de csak annak, aki megtanulja használni (ami nehezebb, mint az óvszer használata).


Tanuld meg a tested jelzéseit, hőmérőzz, figyeld a nyákot...stb. és ezt kombináld az óvszerrel. Vagy kérd, hogy az óvszer ellenére pluszban még vegye is ki, mielőtt elélvez.

2016. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
esetleg Nuvaring hüvelygyűrű
2016. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Hormonos spirál!
2016. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lina63 ***** válasza:
Nuvaringot ajánlom én is. Vagy még esetleg tapasz. Injekciót nekem doki nem ajánlotta, mert 3 havi adag, és ha nem jön be nem tudom megszakítani, hogy áttérek másra.
2016. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nuvaring?egyebkent amellett is rettegek
2016. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nuvaring ua migrent okoz mert ket komponensu hormon van benne

akkor inkabb csak progeszteronos gyogyszer jo pl hormonspiral vagy bor ala 3 evre ultetheto palcika ezek jobbak es nagyon biztonsagosak

2016. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem jo pedig migrenes vagyok.ki es betetel napja utan faj a fejem egy egy napot
2016. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lina63 ***** válasza:
Szülés után nekem is eljött a migrénes fejfájás, de a nuvaring nem okoz gondot, inkább frontoknál jön elő.
2016. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!