Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Idegesitene titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Idegesitene titeket ha a pasitok szereti nézni a győzikét? Persze soha nem viselkedne úgy mert utalja az ilyen viselkedest csak röhög ezen.

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Igen, idegesítőnek találnám, sőt össze sem jönnék olyan fiúval, aki ilyeneket néz. Az egy dolog, hogy nem viselkedik úgy, de ha ezt viccesnek találja, az ő fejében is van némi probléma. Én az ilyen műsorokon sírni tudnék komolyan. Mit meg nem tesznek az emberek a nézettségért, meg a pénzért...


16/L

2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze! A Beára szoktam! Amúgy nem. És tisztában vagyok vele hogy megjatszak magukat. Csak azért szoktam nézni mert ez vidit fel a sok,,fonyeremeny" csaj miatt
2016. febr. 6. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én pasim a Berki Krisztiánt szokta nézni. Esténként mondjuk én is...
2016. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először az esett le belőle, hogy az ilyen fiú nem rendelkezik túl nagy értelmi szinttel. (Természetesen lehet hogy nem így van, de az első benyomásom ez) Az oké hogy valaki belenéz néha hogy röhögjön egyet, de nem folyamatosan, hogy már minden részét látta és kívülről tudja.. Ha nevetni akarsz egyet és barátnőt is szeretnél, akkor inkább jó vígjátékokat nézz.

Remélem nem hangzott leszólásnak, mert igazán nem azt akartam! Csak azt akartam elmondani hogy a lányok úgy külön nem adnak plusz pontot ezért..

2016. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj :D régen én is néztem sok marhaságot a tévében xdd
2016. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyetek már ekkora álszentek. Játszátok itt a kultúrált embert, közben ti is ugyanolyan primitívek vagytok más kérdésekben.
2016. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés hülyeség. Ha idegesít is meg lehet beszélni, ha meg szeretsz valakit elviseled hogy mit néz. Nem kötelező vele nézni, lehet közben netezni, zenét hallgatni, vagy másik helységben lenni.
2016. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, igen.
2016. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
"Amit eszel, azzá leszel". Aki ilyen szarokat néz, az egy idő után, mégha tagadja is, vagy mondja, hogy de ő nem, akkor is olyanná fog válni.:) Azt hiszik az emberek, hogy annyira tudják kontrollálni magukat, pedig mindenki nagyon könnyen befolyásolható, a barátok által, a család által, a tv által, játékok által is. Tehát amilyen környezetben vagy, egy idő után olyanná válsz te is. Ezért kell jól megválogatni mindent.:) Persze vannak dolgok, amiket magadtól csinálsz, ezzel befolyásolsz te is másokat, szándékosan is, vagy akaratodon kívül is.
2016. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna...
2016. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!