Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ha a barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha a barátotokkal sétáltok és beszólogatnak primitív háromajtós szekrények, milyen viselkedést várnátok el a barátotoktól?

Figyelt kérdés

Szóval nem csak annyit vakkantanának be, hogy "szia cica, szép a szemed" és hasonlók, hanem konkrétan elég suttyó, arrogáns, civilizálatlan módon a nemi szerveteket említenék, meg hogy mit tennének veletek, és úgy beszélne rólatok, mintha prostituáltak lennétek, miközben a barátotok abban a pillanatban is szorítja a kezeteket. Ilyenkor mit vártok el? Agresszívan lépjen fel a barátotok még akkor is, ha fizikailag fölényben lennének a taplók? Vagy emelt fővel szótlanul kullogjon mellettetek tovább, mint egy megrúgott kiskutya? Vagy szóljon be esetleg valamit, aminek esetleg fizikai kontaktus lenne a következménye? Mit tartotok lovagiasabb magatartásnak?


Egyébként ez a kérdés ihlette az enyémet: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


2016. jan. 27. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
lovagias magatartás? az a középkorban lehetett utoljára nyerő. ma a csajok a beszológatókkal folytatnák az est hátralevő részét
2016. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Elvárok a páromtól annyi intelligenciát, hogy a szeme se rebbenjen, hanem menjünk tovább.

Ez szerintem nem megrúgott "kiskutyaság", hanem teljesen természetes, hogy nem süllyedünk a suttyók szintjére.

2016. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom a legkulturáltabb dolog ignorálni az ilyesmit. Én ezt szeretném látni a párom részéről. Levegő.
2016. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem vágyom rá hogy a párom megveresse magát ennyi miatt. Szó elszáll.
2016. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát eleve meglepődnék ha valaki mellette szólna be, mert nem az a testalkatú akit kóstolgatni szoktak :D Ha meg mégis..hát nem tudom. Nem lennék kiakadva ha nem állna le a szellemi szintjükön vitázni, mert nem egy maunikasóóó szereplője tipus,(hála az égnek), tehát valahol gáz lenne ha lealacsonyodna ilyen proli szintre. Persze ha fizikailag lennék inzultálva az más, akkor álljon ki értem, de gondolom ez mindenkinél egyértelmű :)
2016. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3%
5ös. keménykötésű a pasid? hát akkor van egy rossz hírem. a nőket az esetek 99%ában ugyanazok verik akik dugják: férj, szerető, pasi......nem ám az utonállók. statisztikailag veszélyben vagy. sajnálom....
2016. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Minket már inzultáltak nagyon intelligens emberek is a Tankcsapda koncerten, azért merem leírni, mert egyáltalán nem voltak a barátaim, csak haverok voltak, odaültek és röhögve mondták, hogy mit keresek itt a lányosarcú haverommal, tették ezt olyan aranyifjak, akiknek modellkülsejük volt, mondtak, hogy csak az arca lányos, egyébként egy macsó, de nem hitték el, persze röhögtünk, azóta már a régi pasim is lehet önmaga
2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Én azt tartom jónak, ha ignoráljuk az ilyeneket, amíg nincs semmi fizikai támadás. Az én barátomat nem lehet megalázni ilyen alpári beszólogatással, és engem sem. Szóval ő minden lenne, csak nem "megrúgott kiskutya". Hiszen változatlanul ő az értelmes, kulturált férfi, és nem mellesleg ő dughat rojtosra este, az olyan taplókat pedig emberszámba sem veszem.
2016. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem várnám el hogy bármit is lépjen. Értelmes ember nem süllyed le olyan szintre hogy ilyenekkel vitatkozzon. Szépen tovább sétálnánk.
2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát igen, nem kell erőltetni a tiltakozást, amikor már felesleges, vannak helyzetek, amikor lépni kell
2016. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!