Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményt, ötletet mondanátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt, ötletet mondanátok? (lentebb)

Figyelt kérdés
Most lesz a párommal az egyéves évfordulónk. Megvan már az hogy mit fogok neki adni. Az elmúlt egy év jelentősebb részeit fénykép formájában beragasztom egy könyvbe és írok hozzá pár személyes dolgot. Rajz, matrica stb. Szóval tényleg azokat a dolgokat amik az elmúlt évben jelentősek voltak számunkra. De sajnos nem tudom hogy milyen könyv legyen az amibe ezeket berakom. Nem találtam sehol megfelelőt. Nem szeretnék egy snassz fekete 'noteszt'. Szóval egy kicsit díszesebb vagy nem tudom. A környékben nincs ilyen üzlet ahol ezt megtalálnám. Esetleg ötlet hogy milyen könyvet keresgéljek, vagy oldal ahol nézelődhetnék? Kerestem már annyi mindenhol de nem jártam sikerrel. Gondoltam 'több szem többet lát" és biztos vannak itt olyanok akik kicsit jártasabbak ebben. Előre is köszönöm a válaszokat. 18L

2015. aug. 1. 23:09
 1/7 anonim válasza:
Papír-Írószer Boltokban lehet kapni Fotóalbumokat. Pl.: Of**ce De**t, Pi**x. Van az Alle, Corvin, savoya Park, Westend, Europarkban.
2015. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az Alexandra könyvesboltban lehet ilyen díszes könyvféle füzeteket venni, olyan 3000 ft körül van az ára.
2015. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kisfaluban lakom, és nehéz megoldani az eljutni nagy városokba. Ezért gondoltam hogy inkább lehet megkéne rendelnem mivel Fővárosba ezért az egy ajándékért nem mennék fel, sok lenne nagyon.
2015. aug. 1. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megy fel oda ismerősöd vagy rokonod, kérd meg, hogy hozzon neked :)
2015. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kreatippben lehet sokszor ilyen füzeteket venni
2015. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én könyvesboltban vennék olyan könyvet, aminek valami szerelmes címe van, és annak lapjaira ragasztanám. :))
2015. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
találtam öntapadós fényképalbumot, de köszönöm szépen a sok segítséget, hálás vagyok!!:)
2015. aug. 8. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!