Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhetünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomból, aki tetzik és jóban is vagyunk. Már nagyon sokszor azt vettem észre, hogy órán sokszor rám néz és, amikor összeér a tekintetünk vagy elkapja a fejét vagy mosolyog. Osztálykiránduláson volt egy éjszakai túra és ott is szinte mindig egymás társaságában voltunk, ott nagyon sokat beszélgettünk.

Volt olyan, hogy ráírtam Facebookon és másnap megkérdezte, hogy miért írtam rá.

Az a lényeg, hogy nem tudom, hogy engedi-e azt, hogy közeledjek felé, mert egyszer ilyen egyszer olyan. Van valami tippetek, hogy mit mondjak neki? Mit írjak neki?

Egyébként 16 évesek vagyunk. :D



2016. febr. 8. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Előre szólók, hogy akármilyen rendes egy lány nagyot csalódhatsz... De én várnék még a helyedben és próbálnék közelebb kerülni. Ha jól érzi veled magát, akkor jó úton vagy a párkapcsolatig. Én nem nyomultam eléggé ( Lepke fing volt amit én csináltam ) és lecsúsztam a lányról. Mindenesetre sok sikert! 14
2016. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit vársz az osztálytársadtól? Ez még nem jelentheti azt, hogy szerelmes... Évfolyam társammal van 3 közös óránk, mosolygunk ha találkozunk és köszönünk, hetente többször is együtt megyünk haza és beszélgetünk! De egyikünk sem szerelmes! Ezt hívjuk barátságnak... Én nem mondom, biztos tetszel neki! Nekem is tetszik ez a fiú, de nálunk barátság van! Ha a lány skorpió csillagjegyű és nyomulsz, elkergeted!

Mond meg te és az ő csillagjegyét! És talán tudok segíteni (hogy mit várhatsz veletek kapcsolatban)

2016. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!